![Ярмаркову площу в Одесі підтопило через негоду](https://thumbor.my.ua/CZQnHrWWGeBEpyYCJbQydixtwvk=/800x400/smart/filters:format(webp)/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F39%2Ff60b6656c0e594890bb8c89e0003616a.jpg)
Ярмаркову площу в Одесі підтопило через негоду
КИЇВ. 13 квітня. УНН. Через негоду в Одесі підтоплена Ярмаркова площа, повідомила Одеська міськрада, пише УНН.
Цитата
"Зафіксовані підтоплення на Ярмарковій площі та вулиці Мечникова. Наразі роботи з усунення підтоплень тривають", - ідеться у повідомленні.
Деталі
Як повідомляється, сьогодні вночі на чергуванні вулицями міста перебували 8 бригад КП "Міські дороги" та 54 комунальники - у місцях можливих підтоплень.
Зранку на вулиці міста вийшло 40 одиниць техніки та 376 робітників для підтримання належного санітарного стану доріг та вулиць міста.
Довідково
Ярмаркова площа, або Ярмарковий ринок - одна із найстаріших ринкових площ Одеси, розташована в історичному районі Пересип на перетині вулиць Чорноморського козацтва, Отамана Головатого, 7-ї Пересипської, Балтської і Миколаївської доріг.
![loader](/files/images/preloader.gif)
![loader](/files/images/preloader.gif)