В порту Усть-Дунайськ планують побудувати зерновий елеватор на 50 тис. тонн
В порту Усть-Дунайськ планують побудувати зерновий елеватор на 50 тис. тонн

В порту Усть-Дунайськ планують побудувати зерновий елеватор на 50 тис. тонн

Компанія «‎Еліксир Україна»‎, яка вперше в історії України приватизувала морський порт, планує модернізацію підприємства найближчим часом. Про це заявив акціонер цієї компанії Валерій Віхренко під час зустрічі з першим заступником голови Фонду державного майна України Денисом Шугалієм, повідомила 20 квітня пресслуба ФДМУ

Як зазначається, «‎Еліксир Україна»‎ є переможцем приватизаційного аукціону з продажу єдиного майнового комплексу морського торговельного порту «Усть-Дунайськ», який відбувся 17 січня п.р.

«Покупець планує активно збільшувати обсяги перевалки. Ключовий пріоритет — розширення під’їздів і розв’язок, адже з портом немає залізничного сполучення. Крім того, «‎Еліксир Україна»‎ планує модернізувати склади та придбати перевантажувальну техніку», - вказується у повідомленні

Також повідомляється, що найближчим часом основними вантажами для перевалки для порту Усть-Дунайськ залишаться зернові та добрива. Однак покупець порту планує розширити номенклатуру вантажів.

«В довгостроковій перспективі «‎Еліксир Україна» прагне докласти зусилля до об’єднання  водними шляхами річок Дунай і Дніпро, щоб зняти навантаження з доріг України. Також компанія планує побудувати в Усть-Дунайську зерновий елеватор на 50 тис. тонн», - додали у ФДМУ.

Джерело матеріала
loader
loader