Німецький концерн Rheinmetall планує збільшити виробництво снарядів удвічі, щоб допомогти Україні
Німецький концерн Rheinmetall планує збільшити виробництво снарядів удвічі, щоб допомогти Україні

Німецький концерн Rheinmetall планує збільшити виробництво снарядів удвічі, щоб допомогти Україні

Німецький збройовий концерн Rheinmetall планує збільшити виробництво боєприпасів, щоб допомогти Україні, він має намір виробляти до 600-700 тисяч снарядів на рік.

Як повідомив генеральний директор концерну Армін Паппергер виданню Handelsblatt, концерн, який виробляє 450 тисяч снарядів на рік, вже є найбільшим західним виробником боєприпасів.

"Ми можемо розширити наше виробництво до 600-700 тисяч артилерійських снарядів на рік", - уточнив Паппергер. Він оцінив вартість збільшення виробництва в 200-250 мільйонів євро. Про це Паппергер заявив після візиту комісара ЄС із промисловості Тьєррі Бретона, який у четвер відвідав завод Rheinmetall для обговорення подальшої підтримки України з боку ЄС.

Гендиректор концерну також зазначив, що якщо концерн укладе договір з Єврокомісією на виробництво снарядів для України, це замовлення стане одним з трьох найбільших в історії групи. Крім того, в такому випадку Rheinmetall може розраховувати на фінансову підтримку зі спецфондів.

Боєприпаси для України від Євросоюзу

Посли ЄС 3 травня погодили механізм закупівлі боєприпасів для України на 1 млрд євро. 

Як зазначав прем'єр-міністр України Денис Шмигаль, загалом ЄС надасть Україні боєприпасів на 2 млрд євро - боєприпаси на 1 млрд євро будуть надані зі складів країн-членів Євросоюзу і ще 1 млрд євро ЄС виділяє на їх спільні подальші закупівлі для України.

Також в Європейському оборонному агентстві назвали 18 країн, які купуватимуть снаряди для України.

Раніше "Укроборонпром" уклав з польською компанією Polska Grupa Zbrojeniowa угода про виготовлення танкових снарядів калібру 125 мм.

Джерело матеріала
loader
loader