Фосфор – це не найстрашніше: комбриг ТрО розповів, чим росіяни воюють у Бахмуті
Фосфор – це не найстрашніше: комбриг ТрО розповів, чим росіяни воюють у Бахмуті

Фосфор – це не найстрашніше: комбриг ТрО розповів, чим росіяни воюють у Бахмуті

Про це 24 Каналу розповів полковник ЗСУ, командир 127 бригади ТрО (місто Харків) Роман Грищенко (позивний "Дядя Рома"). За його словами, окупанти неодноразово використовували фосфорні боєприпаси. Але були й страшніші речі.

Яка ситуація в Бахмуті

Як наголосив військовий, російські окупанти навіть використовували сльозогінні хімічні речовини, щоб вибити українських військових з позицій. Це відбувалося неодноразово.

Ворог використовував сльозогінні речовини. Неодноразово. Це вже увійшло в систему. Також використовують запалювальні боєприпаси; вогнеметні системи; одноразові вогнемети,
– зазначив Грищенко.

Російські окупанти активно використовують авіацію. Також на цьому напрямку працюють усі види ворожої артилерії.

Що відбувається у Бахмуті – розповів Роман Грищенко: дивіться відео

Військовий закликав не вірити в брехню засновника так званої "приватної військової компанії" "Вагнер" Євгєнія Пригожина щодо браку боєприпасів. Насправді інтенсивність артилерійських ударів по Бахмуту в рази зросла.

Не було у них снарядного голоду. Це все фейк. Можливо, це для інших речей вони говорили. Інтенсивність артилерійських обстрілів підвищилася,
– зауважив військовий.

Яка зараз ситуація в Бахмуті: коротко

  • Українські військові продовжують обороняти Бахмут від російських загарбників. Окупанти не можуть захопити місто ще з літа 2022 року. Вони втратили тут величезну кількість особового складу.
  • Як наголосив командувач Сухопутних військ ЗСУ генерал-полковник Олександр Сирський, українські військові здійснили певні просування на Бахмутському напрямку. Однак загалом операція з оборони міста триває. Українці воюють з меншим ресурсом, ніж окупанти. Однак навіть у таких умовах можуть руйнувати плани росіян.
  • Радник голови Офісу Президента Михайло Подоляк прокоментував просування українських підрозділів на Бахмутському напрямку. Це – своєрідна "прелюдія" до контрнаступу.
  • Подоляк підкреслив, що контрнаступ ЗСУ не варто сприймати як одноразовий захід, який швидко почався і швидко закінчився. Насправді це – величезна кількість різних локальних дій, які Сили оборони України будуть здійснювати упродовж певного періоду.
Теги за темою
Війна на Донбасі
Джерело матеріала
loader
loader