![Аукціони з продажу спецдозволів на користування надрами принесли до бюджету понад 3,8 мільярда](https://thumbor.my.ua/wSXdG62o17rK22V32-2D2Xsw0Yc=/800x400/smart/filters:format(webp)/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F209%2F53d3e899a08c835af4c09647b01efec3.jpg)
Аукціони з продажу спецдозволів на користування надрами принесли до бюджету понад 3,8 мільярда
Про це повідомляє пресслужба АТ «Prozorro.Продажі» у Фейсбуці, передає Укрінформ.
«Онлайн-аукціони з продажу спецдозволів на користування надрами з'явилися в системі Прозорро.Продажі 4 роки тому. За цей час успішно завершилися 362 таких аукціонина суму понад 3,84 млрд гривень», – йдеться в повідомленні.
У компанії наголошують, що вже за перший рік роботи е-аукціони в системі Прозорро.Продажі принесли держбюджету в рази більше прибутку, ніж за всі минулі роки (805 млн грн).
Найпопулярніша корисна копалина, за яку змагаються на торгах, – бурштин, а лідерами серед найдорожчих лотів щорічно залишаються нафтогазові спецдозволи.
Як повідомлялося, за результатами других аукціонів із продажу спецдозволів на користування надрами в Держгеонадра очікують надходження до держбюджету у сумі 32,887 млн грн.
![loader](/files/images/preloader.gif)
![loader](/files/images/preloader.gif)