Світоліна здійснила потужний камбек і вийшла до третього кола Roland Garros

Еліна здобула сьому поспіль перемогу на всіх турнірах.

Українська тенісистка Еліна Світоліна пробилася до третього раунду основної сітки Roland Garros-2023.

У поєдинку другого кола Світоліна (№192 WTA) здобула вольову перемогу над австралійкою Сторм Сандерс (№204 WTA).

Українка програла перший сет з рахунком 2:6, але потім оформила яскравий камбек, обігравши суперницю у двох наступних партіях – 6:3, 6:1.

Матч тривав одну годину та 52 хвилини. За цей час Світоліна виконала 7 подач навиліт і припустилася трьох подвійних помилок.

Зазначимо, що для Еліни це сьома поспіль перемогу на всіх турнірах. Перед Roland Garros вона тріумфувала на змаганнях у французькому Страсбурзі, розбивши у фіналі росіянку Анну Блінкову.

У третьому раунді Відкритого чемпіонату Франції суперницею 28-річної українки стане переможниця матчу між француженкою Каролін Гарсією та Блінковою з держави-терористки, яка через повномасштабне вторгнення РФ до України допущена лише в нейтральному статусі.

Нагадаємо, у стартовому колі Roland Garros-2023 Світоліна розгромила італійку Мартіну Тревізан.

"Хтось вирішив, що війна закінчилася": Костюк – про свист трибун після відмови потиснути руку білорусці

Roland Garros-2023: перша ракетка Україна несподівано вилетіла, Цуренко створила гучну сенсацію

Підтримала Україну: словацька тенісистка у синьо-жовтому вбранні вибила росіянку з Roland Garros