/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F1%2F095b638cde20be33b8dadf59aac4cdf2.jpg)
Прикутий до землі тракторами з українськими прапорами: у WP жорстко висміяли Путіна на карикатурі
Читачі знайшли у картинці схожість зі сценою з "Мандрів Гуллівера.
Газета The Washington Pos висміяла російського диктатора Володимира Путіна у новій карикатурі. На ній глава Кремля лежить на землі, прикутий до місця тракторами з українськими прапорами. Ба більше, кінь прив'язаний мотузками поряд з Путіним.
Автором карикатури став Майкл де Аддер, яку згодом прокоментував у твітері.
Прикметно, що багатьох читачів обурила картина Путіна.
"Деякі люди не погоджуються з цією карикатурою. Вони вважають, що вона була намальована з натури жорстоко звʼязаного коня. При створенні цієї карикатури жоден кінь не постраждав", – написав Майкл де Аддер.
Інші ж користувачі знайшли у картинці схожість зі сценою з "Мандрів Гуллівера", де головний герой опинився у такому ж становищі, що і російський диктатор.
"На карикатурі Путін одягнений у військову форму і переможено та здивовано вдивляється у небо – вочевидь, він не очікував такого грандіозного провалу своїх військ під час війни", - йдеться у повідомленні.
Раніше видання повідомило, що українські сапери вже кілька тижнів проводять роботу з розмінування територій перед можливим початком контрнаступу.
- Постачання Іраном зброї до Росії: Sky News опублікувало контракт, що доводить цей факт
- Росіяни знову атакували Україну: як минула ніч у регіонах
- Розкритикував війну та похвалив Зеленського: депутата Держдуми РФ хочуть позбавити "мандата"

