Президент Литви назвав умову вступу України до НАТО
Президент Литви назвав умову вступу України до НАТО

Президент Литви назвав умову вступу України до НАТО

Президент Литви Гітанас Науседа заявив, що однією з умов вступу України до НАТО є боротьба Києва проти «п’ятої колони». Про це він сказав в інтерв'ю для LRT.

Науседа зазначив, що під час останнього саміту НАТО у Вільнюсі владу України поінформували, що Київ зможе вступити до Альянсу після завершення та виконання «певних умов».

На уточнення журналіста, чи йде мова про деолігархізацію, боротьбу з п’ятою колоною та агентами країни-агресора РФ, Науседа відповів: «Це одна з умов, дуже важлива умова. Але, погодьтеся, п’ята колона є скрізь, навіть у тих країнах, про які ми можемо і не здогадуватися, далеко, навіть на заході від нас. Вона і в нас є, вона також є в Україні».

Глава Литви відзначив, що надзвичайно важливим питанням є очищення влади. Науседа додав, що бачить рішення влади України, яка намагається усунути таких людей з усієї ієрархії влади.

«Щоразу, коли я чую, що когось знімають з високої посади, це мене тішить, тому що я розумію, що держава наводить порядок», – додав він.

Як повідомлялося, за підсумками першого дня саміту НАТО стало відомо, що Україну приймуть у Північноатлантичний альянс за прискореною процедурою. Зокрема, Україна вступить до НАТО без плану дій щодо членства (ПДЧ). Проте, невідомо коли.

Джерело матеріала
Згадувані персони
loader
loader