Українська травесті-діва Монро – відома телеведуча, успішна блогерка, шоувумен та виконавиця, яка першою ввела до загальноукраїнської термінології поняття травесті-діва. Сьогодні 45-річна Монрітта пропагує любов до себе, а також активно обстоює права ЛГБТ-спільноти у нашій країні. Однак самій знаменитості довелося пройти нелегкий шлях до того, щоб стати тим, ким вона є зараз.
Народилася Монро у Києві. Тоді білявому хлопчику дали ім'я Олександр Федяєв. Як згадувала в одному з інтерв'ю сама шоувумен, з дитинства вона мала миловидне обличчя, і ще в підлітковому віці Сашко зрозумів, що не відчуває себе чоловіком. OBOZREVATEL вирішив розповісти та показати, як змінювалася відома травесті-діва.
Як часто буває в подібних історіях, однолітки не сприймали гарного хлопця з дівочими звичками. Так що про дитячу жорстокість і булінг Монро знає не з чуток.
"Мене не били, але до цього все йшло. Мене ображали за манерність, голос, поведінку. За те, що я відрізнялася", – розповідала зірка ще у 2021 році в інтерв'ю для програми "Неймовірна правда про зірок" (СТБ).
Монро зізнавалася, що "все життя почувалася не такою", а коли усвідомила, що сильно відрізняється від інших хлопців, то закрилася від суспільства. Перші зміни на краще і прийняття себе почалися у студентські роки. Олександр вступив на хіміка високомолекулярних сполук до Київського національного університету імені Шевченка. Зрозуміло, що хімія його зовсім не цікавила, натомість у той період юний студент зрозумів, що ідентифікує себе жінкою і мріє виступати на сцені.
"Я виступала до четвертої ранку з макіяжем, а вже о 8:20 була на парах. Я наївно думала, що ніхто не бачить залишки косметики на моєму обличчі. Насправді всі всі чудово розуміли і знали. Але, на честь моїм одногрупникам і викладачам, ніхто не поставив жодного питання", – згадувала студентські роки Монрітта.
Нові знайомства, виступи на травесті-шоу і, звичайно ж, перші сукні та чоботи на підборах – таким чином поступово трансгендерна жінка відшукала свою ідентичність, а водночас і розпочала свій шлях у шоу-бізнесі.
Разом із популярністю прийшов, безумовно, і хейт. Суспільство на той час не було готове до такого сміливого та дещо провокаційного представника шоу-бізнесу, а тому реагувало різко та вороже. Втім, це лише мотивувало артистку-початківця досягти успіху, довести критикам їх неправоту, отримати визнання і певний соціальний статус, який захищав би її від відкритого буллінгу.
Зараз Монро активно веде свій блог і надихає багатьох українців та українок приймати себе такими, якими вони є, не реагуючи на "вимоги соціуму".
Проте за час своєї популярності Монро не раз потрапляла у скандали. У якихось була ініціатором, у якихось – стороною, що захищається.
Наразі шоувумен має чітку проукраїнську позицію, пропагує перехід на рідну мову та всіляко сприяє наближенню перемоги нашої країни. Проте у 2014 році Монро не настільки свідомо підходила до теми війни в Україні. Зокрема, вона захищала українську співачку-зрадницю Ані Лорак, яка вже тоді намагалася всидіти на двох стільцях.
"Мені абсолютно незрозуміле цькування і образливі наїзди на Ані Лорак, особливо від представників її ж професії! Точніше мені вони зрозумілі (заздрість породжує лавину пліток і чуток). Більшість комерційно успішних артистів відсторонилися від політичних подій останніх місяців і правильно зробили, оскільки втрачати є що, а будь-яке необережно сказане слово може бути використане проти них же. А якщо врахувати, що ця більшість ніколи особливо не відрізнялася дуже розумними думками, особливо в політичній площині, то краще мовчати або стримано говорити "я проти війни" – писала в себе у соцмережах Монро у 2014 році.
Як писав OBOZREVATEL раніше, співачка та телеведуча Анжеліка Рудницька під час трансляції першого півфіналу Євробачення-2023 образила свою колегу Монро, назвавши її "трансвеститом". Грубий коментар дуже засмутив шоувумен, тому вона публічно відповіла кривдниці. Подробиці скандалу – у нашому матеріалі.
Тільки перевірена інформація у нас у Telegram-каналі Obozrevatel та у Viber. Не ведіться на фейки!