/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F30%2F1822b8295b8e4fe1993523782cc3ca38.jpg)
В Міненерго розповіли про готовність АЕС до опалювального сезону
В Міненерго розповіли про готовність АЕС до опалювального сезону
Атомна генерація продовжує виробляти понад 50% електроенергії в країні навіть після втрати з системи Запорізької АЕС. На даний час на повну потужність працюватимуть усі 9 блоків АЕС, що знаходяться на підконтрольній Україні території. Про це йдеться у повідомленні міністерства.
Наступної зими теплова генерація буде готова видавати в систему 4,5 ГВт потужності.
«Гідрогенерація також була предметом системних атак ворога протягом минулого ОЗП. Ми рухаємось в планах її відновлення і плануємо вийти на більше 2 ГВт потужності», - зазначив міністр енергетики України Герман Галущенко.
За його словами, активно ведеться підготовка до наступного опалювального сезону. Зокрема, із запланованих 1,7 ГВт додаткових потужностей в енергосистему вже додані 1,5 ГВт.
Щодо столиці, то опалювальний сезон для Києва буде дуже складним. Ситуацію ускладнює те, що «держава так і не виконала обіцянок перед теплопостачальними підприємствами». Пнро це попередив мер столиці Віталій Кличко.

