/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F52%2F4dc081fadf6235e60b9d83280819747e.jpg)
Ворогу доведеться шукати інші дороги: як ЗСУ знищують бойовий потенціал росіян у Бахмуті
Це дає певні можливості військовим Збройних Сил України. Про них в ефірі 24 Каналу відзначив генерал-лейтенант, військовий експерт, засновник благодійного фонду "Закриємо небо України" Ігор Романенко.
За словами Романенка, українські захисники на даному відтинку діють послідовно: спочатку відрізали залізничне сполучення, яке було для росіян однією з логістичних гілок. Наразі йдуть бої південніше Андріївки.
"З урахуванням просування на цьому фланзі, це дозволяє нам поступово просуватися і таким чином виконувати завдання щодо знищення живої сили, техніки ворога, звільняти наші території, і суттєво порушувати логістичне забезпечення", – зазначив він.
Огляд карти бойових дій: дивитись відео
Надалі ворогу доведеться шукати інші об'їзні дороги для здійснення логістичного забезпечення. Разом з цим у росіян знижується бойовий потенціал.
Ситуація на Бахмутському напрямку: основне
- Станом на 20 жовтня українським захисникам вдалося просунутися від 100 до 300 метрів на південь від Бахмута на різних ділянках фронту. Позиції ворога погіршуються, окупанти перебувають у глухій обороні.
- 21 жовтня повідомлялося, що прикордонникам вдалося розбити штурмовиків на Бахмутському фланзі. Окупанти намагались захопити опорний пункт нашого підрозділу, але їх зустріли мінометним вогнем.
- Також станом на цю добу українські захисники відбили усі ворожі атакив районах Богданівки та Хромового, що на Бахмутському напрямку. Безуспішними були дії росіян в районі Кліщіївки.

