Українська співачка Марія Бурмака розповіла про пригоду, яка сталася з нею в кулінарній студії одного з львівських готелів. Артистка несподівано для себе отримала букет від незнайомця.
Марія зізналася, що з радістю прийняла презент, однак, дізнавшись історію свого шанувальника, засмутилася. Про це Бурмака написала на своїй сторінці в Instagram.
"Кава в "Кривій липі". Хлопець трохи під алкоголем, – розповідає Марія Бурмака. – Впізнав мене, заговорив. Потім приносить квіти, а я їх бачила, лежали на іншому столику. Питаю: "А це ваші?" "Мої", – каже. І пішов. Підходить офіціантка: "Ви не дивіться, що він напідпитку, це дуже хороший хлопець, військовий медик, повернувся з фронту". "А квіти? Це його?" – перепитую. "Так, його, він прийшов з квітами і сказав, що хоч комусь хоче їх подарувати, будь якій дівчині".
"Ось ці квіти в мене. І так гірко на душі за це все. Слава Богу, що живий хлопчина повернувся", – додала співачка. У коментарях шанувальники артистки пишуть: "А описала так, що стало світло з легким сумом", "До сліз", "Сумні часи".
"Ця історія сталася зі мною вчора, вона якась прямо кінематографічна, однак все було саме так насправді, – розповіла Бурмака в коментарі OBOZ.UA. – Я маю серед знайомих чоловіків, які повернулися з фронту: адаптація нерідко йде важко. Люди приходять морально дуже травмованими. І інколи не знаходять спільну мову навіть з рідними і близькими, бо вони не бачили те, що бачили вони. І депресії глибокі стаються через це, багато чого. Що казати про цього хлопця: все і так зрозуміло. Якщо він купив квіти для дівчини будь-якої, то, очевидно, що своєї в нього немає. Якщо він з самого ранку випив, значить, негаразд на душі, є якась травма. Стільки таких хороших хлопців з незагоєними ранами…".
Раніше в інтерв’ю OBOZ.UA популярний актор Олексій Гнатковський теж нарікав на те, що багатьом військовим, які повертаються з фронту, дуже потрібна допомога з соціалізацію в мирному суспільстві. Артист ще з початку війни займається реабілітацією для військових.
"Наше завдання – працювати з людьми, які повертаються з фронту, соціалізувати їх, – каже Гнатковський. – В нашому драматичному театрі ім. Івана Франка я поставив виставу "На західному фронті без змін" за Ремарком. Власне, в підтримку цієї теми, щоб ми вже говорили про цих людей. Згодом народився наступний проект – працював з ветеранами та волонтерами АТО. Ми зробили з ними виставу англійською мовою "12 ніч". Грали люди, які ніколи не працювали в театрі і не знали англійської. Коли випустили цю роботу – їхні долі змінилися. Я пам’ятаю, які вони прийшли на проект – з різними посттравматичними синдромами. А потім самі стали реабілітологами, допомагають іншим".
"А з приводу посттравматичного синдрому, впевнений, ми стикнемося з багатьма історіями – навіть небезпечними, – додає Олексій. – Не можна так думати: от Іван прийшов, начебто все нормально, дасть собі раду. Не всім хлопцям буде легко адаптуватися. Суспільству треба активно працювати над цим".
Повне інтерв’ю з Олексієм Гнатковським на OBOZ.UA читайте тут.
Тільки перевірена інформація в нас у Telegram-каналі OBOZ.UA та Viber. Не ведіться на фейки!