Данілов вважає телеграм «дуже-дуже небезпечною річчю» для національної безпеки
Данілов вважає телеграм «дуже-дуже небезпечною річчю» для національної безпеки

Данілов вважає телеграм «дуже-дуже небезпечною річчю» для національної безпеки

Секретар РНБО заявив, що телеграм-канали — «це не про журналістику, це про вплив».

Секретар Ради національної безпеки і оборони України Олексій Данілов не користується телеграмом, оскільки вважає його дуже небезпечним та вразливим. Про це він розповів в інтерв’ю виданню LIGA.net.

«Ні, в мене телеграма немає. Я вважаю, що це дуже небезпечний та вразливий месенджер. І я не визнаю анонімних речей. Коли я бачу якогось Колю228, мені треба розуміти, що це за Коля», — відповів Данілов, на питання журналіста, чи користується він месенджером особисто. 

Назвавши телеграм «системой впливу, де люди за гроші починають просувати ті чи інші речі», секретар РНБО наголосив: «Це не про журналістику, це про вплив».

«З точки зору національної безпеки це дуже-дуже небезпечна річ. Я не проти того, щоб існували месенджери, але я би хотів, щоб за кожним цим ніком була цілком зрозуміла людина», — сказав Данілов.

Щодо ймовірних планів влади якимось чином обмежити або заборонити телеграм він зауважив: «Ну, уявляєте собі, зараз М’ячеславович (Олексій М’ячеславович Данілов — “ДМ” каже, що ми плануємо заборонити телеграм? Уявляєте, які інвестиції люди зробили? Там цілі табори сидять, які вклалися у все це обладнання, купують сімки».

Втім, додав Данілов, «якщо до нас надійдуть документи відповідних служб, які мають на це право, — повірте, за нами не забариться».

«Ви мене запитали, чи користуюсь я телеграмом? У мене навіть такого додатку немає в жодному моєму пристрої. Це дуже вразливий додаток. Через нього в 99% випадків сидять у вашому телефоні за потреби. Тому у мене його немає і ніколи не було», — відповів секретар РНБО на запитання про його власну думку щодо заборони телеграма.

Раніше «Детектор медіа» повідомляв про те, що громадянська мережа «Опора» припиняє використовувати телеграм та радить зробити це іншим 

Читайте також:

  • Данілов про присутність адміністратора телеграм-каналу «Труха» на закритій зустрічі із Зеленським: «Я думаю, що президента підставили»

  • Астрологи проти астрономів. Чим телеграм відрізняється від журналістики

  • Анонімність та російські гроші. Хто фінансує українські телеграм-канали?

  • Вір мені, бро. Як часто справджуються інсайди анонімних телеграм-каналів?

  • Як визначити, що телеграм-канал працює проти вас. Поради аналітикині «Детектора медіа»

Фото: Укрінформ

Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
Долучитись
Теги за темою
РНБО
Джерело матеріала
loader
loader