Пентагон представив оновлену стратегію військового ШІ для покращення процесу прийняття рішень
Пентагон представив оновлену стратегію військового ШІ для покращення процесу прийняття рішень

Пентагон представив оновлену стратегію військового ШІ для покращення процесу прийняття рішень

Стратегія, розроблена Головним офісом цифрових технологій і штучного інтелекту (CDAO), ґрунтується на концепції 2018 року і адаптується до мінливого ландшафту штучного інтелекту в оборонному секторі.

Однією з головних цілей є розширення наборів даних, оптимізація інфраструктури і сприяння співпраці із зовнішніми організаціями, які володіють досвідом за межами департаменту. Заступник Гікс наголосила, що стратегія розроблена Головним управлінням цифрових технологій і штучного інтелекту.

Хікс наголосила на важливості подолання внутрішніх перешкод, що заважають технологічному прогресу, з акцентом на забезпеченні керівників відомств ефективними і своєчасними даними для прийняття стратегічних рішень.

Основні сфери застосування ШІ в рамках стратегії включають:

  • аналіз сил на полі бою,
  • узагальнення даних,
  • протидія кіберзагрозам.

Ініціатива спрямована на автоматизацію рутинних завдань, що в кінцевому підсумку посилить можливості прийняття рішень в зонах стратегічної конкуренції, зокрема в таких регіонах, як Тайванська протока і Південно-Китайське море.

Інститут CDAO, створений у 2021 році, відіграватиме вирішальну роль у нагляді за усіма військовими ініціативами в галузі ШІ і аналітики, прискорюючи їх розвиток. Визнаючи швидший прогрес ШІ в мирних секторах, стратегія наголошує на необхідності вивчення цих досягнень, особливо в галузі великих мовних моделей.

Попри поштовх до інтеграції ШІ, стратегія визнає потенційні небезпеки, пов'язані з цією технологією, особливо в сфері автономних озброєнь. У відповідь на це Директива 3000.09, спочатку сформульована в 2012 році, була оновлена для вирішення проблем, пов'язаних з контролем і застосуванням летальної сили за допомогою ШІ.

Директива окреслює політику Міністерства оборони США щодо розробки і розгортання автономних і напівавтономних функцій в системах озброєнь, що охоплює як керовані людиною, так і безпілотні платформи.

Теги за темою
Пентагон
Джерело матеріала
loader
loader