В Україні розробили стійкий до російської РЕБ ударний дрон Backfire: що відомо про новий БпЛА
В Україні розробили стійкий до російської РЕБ ударний дрон Backfire: що відомо про новий БпЛА

В Україні розробили стійкий до російської РЕБ ударний дрон Backfire: що відомо про новий БпЛА

Новий український ударний дрон Backfire пройшов комісію Міноборони та готується до експлуатації. Про це повідомив міністр цифрової трансформації Михайло Федоров.

— Backfire – ударний дрон від українських розробників, які увійшли до оборонного кластера Brave1. БпЛА залітає до 35 км у тил ворога та допомагає уражати російську артилерію, логістичні вузли, ворожі склади й командні пункти, – написав він у своєму телеграмі.

Backfire: що відомо про український БпЛА

Ударний дрон від українських розробників увійшов до оборонного кластера Brave1. Зараз Backfire демонструє хороші результати на фронті. За останні два місяці з його допомогою військові здійснили щонайменше 50 успішних місій.

Федоров зазначив, що ворог постійно використовує засоби радіоелектронної боротьби для протидії Силам оборони. Тому створення розробниками ударного дрону Backfire, який є стійким до РЕБ російських військ, надзвичайно важливе.

Зараз дивляться

Особливості Backfire

Новий ударний дрон Backfire стійкий до засобів радіоелектронної боротьби завдяки GPS-антені, яку майже неможливо заглушити. Також через його повну автономність окупанти не можуть вираховувати координати дрона та його операторів.

Технічні характеристики Backfire

Backfire — це БпЛА літакового типу з великим розмахом крил. Злітна вага — 14 кг. Безпілотник є ударним та здатен нести до 4 кг корисного навантаження (дві бомби по 2 кг). Це може бути не тільки бойова частина, а й прикріплені посилки тощо.

Дрон літає автономно по заздалегідь заданому оператором маршруту. Як зазначають розробники, це може бути як перевагою, так і недоліком. Недоліком є те, що під час польоту вже не можна змінити задані параметри. Дрон уражає цілі, які були закладені заздалегідь. Перевагою є те, що в нього немає радіозв’язку, тому він зовсім непомітний для електронної розвідки.

Команда розробників уже готується до серійного виробництва БпЛА. Це означає, що держава офіційно зможе закуповувати ці безпілотники.

Фото:

Хочеш відпочити? Заходь на Факти.GAMES!
Теги за темою
Збройні сили України
Джерело матеріала
loader
loader