/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F433%2F5e4e79650c572a08cab344112e7ca514.jpg)
Ми їх втратили: Дантес розкритикував українців, які “страждають” за кордоном
Співак Володимир Дантес розповів, що думає про тих українців, які виїхали з країни. Деяким музикант порадив хоча б зрідка повертатися на батьківщину.
Що Дантес думає про українців за кордоном
В одному з телевізійних шоу Дантес торкнувся теми про тих, хто виїхав з України на тлі війни. Артист вважає, що саме там деякі українці показують, як сильно вони “страждають”.
– Я вважаю, що в кожного своє життя. Але вже минуло майже 2 роки, і ті люди, які жодного разу не повернулися в Україну – мені здається, що ми їх втратили і вони не повернуться. Але саме ці люди більше за інших страждають, – зазначив Дантес.
Артист додав, що їхні страждання можуть бути реальними, але йому цього не зрозуміти.
– Для мене важливо, щоб кожна людина, яка поїхала в безпеку, раз на кілька місяців приїжджала в Україну. Наприклад, до Львова чи Чернівців, де більш-менш безпечно. Приїжджати в Україну – це як подзвонити мамі. Ти з нею не живеш, але зв’язок не втрачаєш, – поміркував Володимир.
Раніше . Артист заявив, що їм було дуже важко на відстані, та й українці за кордоном і вдома втрачають зв’язок, адже не розуміють одне одного.