Білий дім прокоментував масований ракетний удар по Україні
Білий дім прокоментував масований ракетний удар по Україні

Білий дім прокоментував масований ракетний удар по Україні

Для Білого дому масований ракетний удар по Україні був очікуваним кроком РФ з настанням зими. Про це заявив 8 грудня, координатор Ради національної безпеки США Джон Кірбі, передає «Укрінформ».

«Ідея (росіян – ред.) запускати крилаті ракети по Україні не є чимось новим. Ми цілком очікували, що з приходом зими вони продовжать це робити. І ми говорили про це буквально кілька днів тому», – зауважив Кірбі.

Зокрема Кірбі наголосив, що не варто пов’язувати останню масовану ракетну атаку росіян по Україні з тим, що Конгрес затягує процес ухвалення нового пакету допомоги.

«Це - частина зусиль Росії, Путіна, буквально використати зимову пору року в якості зброї», – пояснив представник Білого дому.

Як повідомлялося, після тривалої паузи у 79 днів, ворог поновив удари крилатими ракетами з бортів стратегічної авіації Ту-95МС.

На Заході допускають, що російський масований обстріл України минулої ночі є «початком зимової кампанії ударів».  

Джерело матеріала
Згадувані персони
loader
loader