Про це він розповів на каналі «UKRAINE THE BEST».
Як зазначає гість програми, він був президентом найбільшого міжнародного музичного фестивалю «Слов’янський базар». За його словами, спершу тиждень вони були в Одесі, працювали 7 майданчиків водночас, Одеська опера відзначала своє 400-ліття, а потім вони сіли на літаки. Експерт пояснює, що у нього була така ідея, аби всі слов’янські країни взяли участь у фестивалі, а не тільки вітебськ, білорусь.
«У статуті було написано, що це, так би мовити, мистецькі олімпійські ігри слов’янських країн, тому я вважав, що у столицях чи у великих містах слов’янських країн повинен відбуватися цей фестиваль. Він повинен мігрувати, як Олімпійські ігри, це колись вони на горі Олімп були постійно», - пояснює Олександр Злотник.
А потім, розповідає експерт, у Києві він займався дуже унікальним проєктом – «Український портрет». Як згадує гість програми, він зібрав виконавців у середньовічному одязі, у Лаврі грала старовинна музика, з музеїв зібрали картини.
«До речі, побачили обличчя українців таких, яких ніхто не бачив. І побачили, що це є родовиті люди у класному одязі. Побачили вперше, наприклад, портрет Юрія Кульчицького, його ніхто не бачив, а це був Юрій Кульчицький, який відкрив віденську каву, це він привіз його із Туреччини, коли був полоненим, потім виїхав звідти», - розповідає Олександр Злотник.
Також Politeka писала про те, що Санін розповів про специфіку кіномистецтва.