Сільський голова може особисто формувати та підписувати повістки, згідно з постановою Кабінету Міністрів № 352. Про це у Львові на засіданні Конгресу місцевої та регіональної влади заявив міністр оборони України Рустем Умеров, повідомляє Укрінформ.
- Щодо інших питань, ведеться робота над законодавчими аспектами, і після їх затвердження Верховною Радою будуть представлені та оприлюднені, – сказав він.
Повістки можуть бути вручені в різних місцях, таких як парк, блокпост або робоче місце, хоча провести цю процедуру можуть тільки співробітники ТЦКСП, уповноважені особи ЗМС, а також керівники підприємств, установ, організацій, у тому числі навчальних закладів, фізичні особи-підприємці та керівники багатоквартирних будинків.
Важливою умовою є особиста передача повістки військовозобов'язаному, після чого останній має поставити свій підпис про отримання.
Є кілька видів повісток: для уточнення даних, призначених для оновлення інформації про військовозобов'язаних; на проходження військово-лікарської комісії; та мобілізаційному розпорядженні, яке вручається військовозобов'язаному після успішної медичної комісії, якщо його визнано придатним до військової служби.
5 грудня представник Президента в Раді повідомив, щорозробляється законопроект, де планують прописати можливість вручення повістки через електронну пошту та рекомендованим листом.
KP.UA писала про тонкість вручення повісток і що має знати кожен.