Вперше! Збірна України з біатлону видала приголомшливий результат на Кубку світу з біатлону

Дві біатлоністки збірної України увійшли до 12 найкращих учасниць гонки переслідування на 3-му етапі Кубку світу з біатлону у швейцарському Ленцехгайді. Анастасія Меркушина посіла 10-те місце, а Ірина Петренко фінішувала 12-й. У топ-20 всього опинилося три українки (Юлія Джима стала 18-ою). Четверта наша співвітчизниця Христина Дмитренко завершила пасьют на 29-му рядку.

Вперше у поточному сезоні Кубку світу з біатлону Україна змогла увійти до топ-10 в індивідуальних змаганнях.

Перемогу здобула француженка Жюстін Бреза-Буше. Її співвітчизниця Жюлья Сімон стала другою. Третє місце в активі. Маріт Ісхол Скоган (Норвегія).

Петренко та Джима могли зайняти вищі місця, але на останній стрільбі дівчат підвела точність.

У коментарях українські вболівальники вражені таким успіхом нашої збірної.

Тільки перевірена інформація у нас у Telegram-каналі OBOZ.UA та Viber. Не ведіться на фейки!