Як розвивається ситуація з осіданням ґрунту біля станції метро "Деміївська"
Як розвивається ситуація з осіданням ґрунту біля станції метро "Деміївська"

Як розвивається ситуація з осіданням ґрунту біля станції метро "Деміївська"

Після закриття перегону метро від "Либідської" до "Деміївської" розпочато роботи для дослідження стану ґрунту, які мають допомогти у зміцненні тунелів метро.

Нагадаємо, у Києві над "Деміївським" тунелем метро біля колишнього Деміївського ринку торгові павільйони почали опускатися під землю. Причому просідання ґрунту там сталося ще до закриття наскрізного руху "синьою" гілкою.

Як повідомив директор Департаменту транспортної інфраструктури КМДА Руслан Кандібор, зовні у місцях просадки ґрунту поблизу станції метро "Деміївська" були пробурені свердловини. З їхньою допомогою будуть проводитися геологічні дослідження. Результати будуть готові вже за два тижні.

Дослідження дадуть можливість оцінити обсяги та види робіт з ліквідації просідання. Також стане зрозумілою ситуація зі станом ґрунту поблизу самого тунелю.

Також Руслан Кандібор наголосив, що загрози для руйнування капітальних споруд через просадку ґрунту немає.

За інформацією начальника КП "Київський метрополітен" Віктора Брагінського, "з моменту зупинки руху на цій ділянці просадка ґрунту ззовні фактично припинилася. Також додам, що просадка ґрунту утворилася тоді, коли почався значний винос піску у перегінному тунелі".

Поки тривають ремонтні роботи на перегоні "Либідська" - "Деміївська", буде перекрито праву смугу проїзної частини з бульв. Миколи Міхновського до просп. Валерія Лобановського. Перекрили її 12 грудня.

Також стало відомо, що поряд з місцем просідання ґрунту прокладали кабельні мережі, використовуючи будівельну техніку. Ці роботи не пов'язані з просіданням ґрунту в тунелі метро.

Нагадаємо, сьогодні стало відомо, чи закриють наступного року метро на ділянці від "Почайни" до "Тараса Шевченка".

Джерело матеріала
loader