/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F433%2Fb7c2f67af24dfb12f2e74e792fb66d58.jpg)
Тактику можна змінити, стратегію – ні: Зеленський про плани на 2024 рік
Попри відсутність помітних проривів на фронті під час контрнаступу ЗСУ, Україна не збирається змінювати стратегію війни.
Про це сказав президент Володимир Зеленський, відповідаючи на запитання журналіста на пресконференції. Її транслювали Факти ICTV.
— Стратегію не можна змінити, вона позначена в нашій Конституції, це все наші території з 1991 року. Щодо тактики, то її можна змінити після того, як буде враховано результати наших дій на півдні України у 2023 році, — зазначив глава держави.
Зеленський додав, що до цього кінця року військове керівництво країни підсумує дані, отримані з фронту і вживе дій відповідно до них. Однак ці ймовірні плани президент вирішив заздалегідь не озвучувати.
Зараз дивляться

