![Fitch Ratings підвищило рейтинг "Нафтогазу": як це позначиться на компанії](https://thumbor.my.ua/T8JntP_y8bAtVthxBxyD5Vqpskg=/800x400/smart/filters:format(webp)/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F30%2F6fba8af5c780d2bcedc18027784bcf68.jpg)
Fitch Ratings підвищило рейтинг "Нафтогазу": як це позначиться на компанії
Fitch Ratings підвищило рейтинг "Нафтогазу": як це позначиться на компанії
Міжнародне рейтингове агентство Fitch Ratings підвищило довгостроковий рейтинг дефолту емітента (РДЕ) НАК "Нафтогаз України" з "RD" (обмежений дефолт) до рівня "CC" після завершення компанією процесу реструктуризації єврооблігацій. Про це повідомили в компанії з посиланням на рейтинг.
Голова правління НАК "Нафтогаз України" Олексій Чернишов так прокоментував цю новину: «Попри війну, повертаємо та зміцнюємо довіру інвесторів. Міжнародна рейтингова агенція Fitch Ratings підвищила кредитний рейтинг Група Нафтогаз до рівня «СС». Це відбулося завдяки, в першу чергу, успішній реструктуризації зобов’язань по єврооблігаціях....Це дозволить нам залучати кошти на міжнародних ринках капіталу на кращих умовах, що допоможе посилити українську енергонезалежність».
Повідомлялось, що вже в 2024 році може початися поступове скасування ПСО (покладання спеціальних обов’язків) на постачальників газу. Однак це не буде впливати на споживання вразливих категорій споживачів.
![loader](/files/images/preloader.gif)
![loader](/files/images/preloader.gif)