Як передає Укрінформ, про це інформує Національна асоціація адвокатів.
Як зазначається, право на заняття адвокатською діяльністю Резнікову поновлено з 16 січня на підставі його заяви.
У НААУ нагадали, що Резніков зупиняв право на заняття адвокатською діяльністю у березні 2020 року одразу після призначення його на посаду віцепрем‘єр-міністра - міністра з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій.
3 листопада 2021 року Верховна Рада звільнила його з посади віцепрем'єра, а на наступний день призначила на посаду міністра оборони.
Резніков отримав свідоцтво адвоката у 1994 році у Львівській обласній КДКА. До роботи в уряді він працював у юридичних фірмах і адвокатських об’єдненнях.
У квітні 2014 року на позачерговому З’їзді адвокатів України в Одесі Резнікова було обрано одним із трьох членів Вищої ради юстиції (сьогодні – Вища рада правосуддя) за квотою адвокатури.
Як повідомляв Укрінформ, Верховна Рада 5 вересня звільнила Олексія Резнікова з посади міністра оборони.
Резніков написав заяву про відставку 4 вересня.
Олексій Резніков очолював Міністерство оборони України з 4 листопада 2021 року. Раніше, з 4 березня 2020 року до 3 листопада 2021 року, він обіймав посаду віцепрем‘єр-міністра – міністра з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України.
За керівництва Резнікова навколо Міністерства оборони України виникали корупційні скандали у сфері закупівель. Через це в січні 2023 року в медіа вперше з’явилася інформація про ймовірну відставку Резнікова з посади міністра оборони. Однак цього не сталося. У серпні ЗМІ знову почали поширювати інформацію про звільнення чинного міністра оборони, а також його можливе призначення послом України у Великій Британії. Водночас Резніков заявив, що він "не в курсі" про своє призначення послом у Британії після того, як піде з посади глави Міноборони.