"Давай громчє": окупанти змусили хлопця співати "Я рускій" і танцювати, – обурливе відео
"Давай громчє": окупанти змусили хлопця співати "Я рускій" і танцювати, – обурливе відео

"Давай громчє": окупанти змусили хлопця співати "Я рускій" і танцювати, – обурливе відео

Дмітрій Мєдвєдєв висловився, що Росія все одно спробує захопити всю Україну – це може статися і через 10, і через 50 років. Адже "наявність самостійної держави на історичних російських територіях тепер буде постійним приводом для відновлення військових дій".

Окупанти впиваються безкарністю – але це тимчасово

Під дулами автоматів окупанти змусили молодого українця співати пісню пропагандиста Шамана "Я рускій". Такою є боротьба з "нацистами" (а насправді з патріотами України) на ТОТ – знущання, залякування, примус. Чути, що у житті хлопець розмовляє українською. За тремтячим голосом людини зрозуміло, що за кадром – погроза розправою,
– написав Іван Федоров.

Окупанти змусили хлопця співати пісню "Я рускій": дивіться відео (Обережно, чутливі кадри!)

В ролику хлопець говорить, що "дотримувався нацистської ідеології", але змінив думку і розкаявся, коли до нього прийшли співробітники ФСБ. Росіяни змусили його назвати ім'я та прізвище, рік народження, тобто особисті дані, а потім увімкнули пісню "Я рускій", вимагаючи співати і танцювати.

Кожне таке відео – фіксація злочину росіян. А в кожного злочину є імена та прізвища. Ворог мусить відповісти за все зло і знущання над нашими громадянами.

Мер Мелітополя зауважив: "Цинічні вигуки окупантів "Давай голосніше і веселіше, танцюй!" У цьому відео весь "рускій мір" на ТОТ. Наші люди – в'язні терориста Путіна".

Ситуація на окупованих територіях України

Путін назвав людей на тимчасово окупованих територіях такими, які буцімто "хочуть в Росію". Але це брехня. Звісно, є колаборанти, які підтримують російську окупаційну владу і сприяли приходу ворога на нашу землю, але багато хто справді опинився в заручниках.

Росія залякує і катує, ґвалтує і убиває – про більшість злочинів ми дізнаємося тільки після деокупації. Годі уявити, в яких умовах живуть наші громадяни і на що їм доводиться йти, щоб вижити – і побачити, як в їхніх містах знову замайоріє синьо-жовтий стяг.

Що робити після деокупації

  • Один з найкращих учителів України та світу Артур Пройдаков вважає, що після деокупації українську варто викладати як іноземнуі не боятися пояснювати десятикласникам елементарні речі. Адже для Донецька, Луганська чи Ялти не підійде програма, за якою вчаться діти в Києві чи Львові.
  • Сам Пройдаков – із Кадіївки Луганської області – раніше це місто називалося Стаханов на честь міфологізованого шахтаря. З 2014 року воно окуповане росіянами.
  • Чоловік говорить, що вже зараз треба продумувати дорожню карту, хоча ніхто не знає, коли ЗСУ зайдуть у певний населений пункт, чи буде де жити людям і чи працюватимуть там школи. Директорів шкіл на окупованих територіях слід визнати колаборантами і прописати це законодавчо. Щодо предметників слід подумати, а загалом треба донести це до людей на ТОТ, щоб вони розуміли, що на них чекає після деокупації.
Теги за темою
Новини України Окуповані території
Джерело матеріала
loader
loader