Про це в Івано-Франківську під час брифінгу повідомив заступник Івано-Франківського міського голови Олександр Левицький, передає Укрінформ.
«Упродовж 2022-2023 років, від часу повномасштабного вторгнення, 2729 військовослужбовців, з них 600 поранених, отримали допомогу в контексті медичної реабілітації в закладах охорони здоров’я міста», - зазначив Левицький.
Він зауважив, що торік у медзакладах міста проліковані 1915 військових. «У тому числі 514 оперативних втручань були проведені пацієнтам з пораненнями, травмами», - зауважив Левицький.
За його словами, послуги медичної реабілітації для військових в Івано-Франківській громаді надають три комунальні заклади - МКЛ №1, ЦМКЛ та Центр первинної медичної консультативно-діагностичної допомоги.
Також від початку 2024 року до переліку цих закладів увійшов Перший добровольчий хірургічний шпиталь «Брасс». «У нас немає сумнівів щодо їх роботи, в тому числі хірургічної і операційної діяльності… Ми маємо довіру і досвід, підтверджений часом співпраці», - зауважив Левицький.
Раніше Івано-Франківський міський голова Руслан Марцінків повідомив про те, що місто взяло під свою опіку Перший добровольчий хірургічний шпиталь «Брасс». Йдеться про фінансову підтримку колективу шпиталю.
Перший в Україні Добровольчий хірургічний шпиталь «Брасс» створений в Івано-Франківську в перші дні повномасштабної російсько-української війни. Мета ініціативи - безкоштовно надавати допомогу військовослужбовцям та внутрішньо переміщеним особам, які зазнали поранень, травмувань і потребують медичної допомоги.
З початку повномасштабної війни в Україні у цьому шпиталі 5426 людей отримали безкоштовну медичну та психологічну допомогу.
Як повідомляв Укрінформ, у Мукачеві побудували сучасний реабілітаційний центр для військових, заклад зможе приймати до 70 пацієнтів за добу.
Фото: Перший добровольчий хірургічний шпиталь / Фейсбук