Умєров розповів, як Україна може перехитрити ворога
Умєров розповів, як Україна може перехитрити ворога

Умєров розповів, як Україна може перехитрити ворога

Умєров розповів, як Україна може перехитрити ворога

Міністр оборони повідомив, що потрібно для прориву на фронті.

У вівторок, 23 січня, розпочалось 18 засідання "Рамштайну". Засідання відкрив голова Пентагону Ллойд Остін.

Остін закликав союзників надати Україні більше систем ППО.

"Путін продовжує жертвувати приголомшливою кількістю російських військ у своїй необдуманій і безрозсудній війні за своїм вибором. путін сподівається, що ракети та безпілотники деморалізують український народ, зламають бойовий дух українських військових", - заявив глава оборонного відомства Штатів.

Міністр оборони Рустем Умєров на засіданні Контактної групи зрозповів, що потрібно ЗСУ для здійснення прориву.

За словами міністра, достатні обсяги техніки та боєприпасів, технічного обслуговування та запасних частин "є критично важливою складовою успіху".

"Але для прориву потрібні інновації та значний технологічний прогрес. Саме тому у 2024 році оборонні технології матимуть центральну роль у порядку денному Міністерства оборони", - зазначив міністр, інформує пресслужба Міноборони.

Водночас він наголосив на критичній необхідності нарощувати довгострокові пакети військової допомоги.

Зазначається, що міністерство готове співінвестувати в технології та спільне виробництво, ділитися «бойовим досвідом, сприяти укладенню довгострокових контрактів із зацікавленими компаніями».

Умєров повідомив, що за останні кілька місяців терористичний режим випустив по українських містах понад 600 ракет і понад 1000 Шахедів.

"Ми можемо перехитрити ворога, застосувавши асиметричний підхід. За рахунок інтеграції технологій, навчання, точного прийняття рішень і координації. За рахунок підвищення ефективності підбору персоналу, управління ланцюгом постачання і цифрових рішень. Це забезпечить нам технологічну та стратегічну перевагу", - зауважив Умєров.       

Раніше речниця Пентагону Сабріна Сінгх заявила, що на зустрічі обговорять довгострокові потреби України.

"Незважаючи на те, що ми не можемо надати свою допомогу у сфері безпеки прямо зараз, наші партнери продовжують це робити", - сказала Сінгх.

Джерело матеріала
loader
loader