Повна версія гри «Death From Above», аркадного симулятора з управління дроном в умовах протидії ворожому військовому вторгненню, вийде на платформі Steam 22 лютого 2024 року. Дату виходу розробники приурочили до другої річниці російського повномасштабного вторгнення в Україну.
Розробники презентували новий трейлер версії 1.0 гри Death From Above. Оновлення включає нові місії, завершений сюжет, новий ігровий режим, досягнення, локалізації та інші функції.
Зазначимо, у грі користувач стає оператором дрона ЗСУ, що перебуває на окупованій території, відтак має діяти у тилу ворога: виявляти та знищувати ворожу техніку, відновлювати зв'язок та повертати вкрадене обладнання тощо.
У дочасному доступі на платформі Steam гра перебувала дев’ять місяців, та отримала 96% позитивних відгуків за цей період.
Особливістю «Death From Above» є її мовні локалізації: гра окрім української, англійської, французької мовних версій, також матиме білоруську, грузинську, та, що особливо цікаво, — кримотатарську. У такий спосіб розробники нагадують користувачам, що до відстоювання суверенітету та кордонів України долучилися іноземнці добровольці, і Крим у цьому має принципове значення.
Додамо, гру Death From Above розробила фінська студія Rockodile у співпраці з німецьким видавництвом Lesser Evil та українськими виробниками військового програмного забезпечення «Аеророзвідка» та «ГІС Арта».
Розробники заявили, що 30% прибутку від гри буде передано українським благодійним фондам, що беруть участь у проєкті «Армія дронів». Після компенсації витрат на розробку та випуск гри цей відсоток збільшиться до 70%. У період перебування гри у ранньому доступі розробники перерахували українським благодійним фондам понад 10 тисяч євро.
Нагадаємо, нещодавно компанія Sony заборонила користувачам платформи Steam активовувати її ігри.
Фото: комп'ютерна гра «Death From Above» / Steam
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.