Понад 4000 правок: комітет ВР почав розгляд законопроєкту про мобілізацію до другого читання
Понад 4000 правок: комітет ВР почав розгляд законопроєкту про мобілізацію до другого читання

Понад 4000 правок: комітет ВР почав розгляд законопроєкту про мобілізацію до другого читання

Завдання Комітету є надскладним, оскільки потрібно якнайшвидше підготувати законопроєкт для розгляду у Верховній Раді. Про це повідомив голова Комітету Верховної Ради з питань національної безпеки Олександр Завітневич.

Як проходить розгляд законопроєкту про мобілізацію

На засіданні Комітету з питань оборони розпочався розгляд законопроєкту про мобілізацію. Там повинні опрацювати понад 4 тисячі правок, що поділені на 16 тематичних блоків.

Перед членами Комітету надскладне завдання – у максимально короткі терміни представити законопроєкт з висновками на розгляд Верховної Ради,
– зазначив Завітневич.

Він розповів, що сьогодні (28 лютого – 24 Канал) на засіданні Комітету відбувся ґрунтовний діалог з представниками МО України. Дискусія була довкола питання про електронний кабінет призовника, електронних повісток, заходів мотивації та примус під час мобілізації.

Завітневич також додав, що Комітет вивіряє основні положення на предмет їх ефективності та функціонування. Також на засіданні прогнозували наслідки запровадження змін.

Закон про мобілізацію: останні новини

  • 7 лютого Верховна Рада затвердила оновлену версію законопроєкту про мобілізацію під час першого читання. Кілька днів тому завершився термін, коли депутати могли подавати правки до документа, який розглядатимуть у другому читанні. Загалом до законопроєкту було внесено понад 4 000 поправок.
  • Секретар Комітету Верховної Ради з національної безпеки та розвідки Роман Костенко розповів, що є три варіанти, коли почнеться розгляд законопроєкту про мобілізацію. Це може відбутися або на початку березня, або в середині цього місяця, або пізніше.
  • Міністр юстиції Денис Малюська висловив думку, що Україна може використовувати в'язнів і правопорушників для мобілізації. Це можуть бути громадяни, що винні у дорожньо-транспортних пригодах, або особи засуджені за корупцію.
Теги за темою
Законодавство
Джерело матеріала
loader
loader