/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F433%2Fcfb792e3dd6c12687c5c3ef61e9c9a37.jpg)
Президент Аргентини планує провести саміт латиноамериканських країн з підтримки України
Президент Аргентини Хав’єр Мілей хоче провести саміт латиноамериканських країн, які підтримують Україну у протистоянні агресії РФ.
Про це він повідомив в інтерв’ю британській газеті
Крім того, Мілей визначає пріоритетними альянси з “країнами, які захищають свободу”, включаючи США та Ізраїль, який він відвідав у лютому, а також Україну.
Мілей заявив, що планує провести “саміт латиноамериканської підтримки” України вже цього року. Проте подробиці не став розкривати. Журналісти зазначають, що його позиція різко відрізняється від тієї, що має президент Бразилії Луїс Інасіо Лула да Сілва та президент Мексики Андрес Мануель Лопес Обрадор.
Що відомо про Хав’єра Мілея
53-річного Мілея характеризують як правого популіста і правого лібертаріанця. Він відомий аргентинський політик та економіст.
У листопаді На його інавгурацію прибув президент України Володимир Зеленський, під час зустрічі він запросив країну приєднатися до обговорення Формули миру.

