Ось деякі правила, яким, на нашу думку, повинен слідувати кожен, щоб забезпечити безпеку своїх облікових записів у соціальних мережах у телефоні.
Отже, як захистити телефон від хакерів:
Включити двофакторну аутентифікацію в телефоні - це потрібно було додати в першу чергу, тому що це найпростіше, що можна зробити, щоб захистити свої соціальні мережі або будь-який обліковий запис в Інтернеті, якщо на це пішло.
Для тих, хто не знає, двофакторна автентифікація — це додатковий рівень захисту вашого облікового запису в телефоні, у тому числі від хакерів. Вам потрібно буде двічі підтвердити свою особу під час входу до облікового запису або за допомогою текстового повідомлення, пошти, телефонного дзвінка тощо.
Підтримуйте актуальність своїх мобільних програм на телефоні.
Оновлення мобільних програм може здатися складним завданням, але це менше, що ви можете зробити, щоб забезпечити безпеку всього на своєму телефоні. Розробники програм намагаються оновлювати свої програми та захищати їх від новітніх загроз, які з'являються майже щодня.
Щоб захистити телефон від хакерів, остерігайтеся підозрілої активності.
Завжди краще відстежувати все, що відбувається у вашому обліковому записі. Чим раніше ви помітите будь-яку підозрілу активність, тим швидше ви зможете вжити заходів і вжити чогось, щоб запобігти зламуванню. Також краще позбавитися облікових записів у телефоні, якими ви не користуєтеся.
Будьте обережні у загальнодоступних мережах, щоб захистити телефон від хакерів.
Доступ телефону до безкоштовного Wi-Fi у кафе – це те, що нам усім подобається, але важливо, щоб ви розуміли пов'язані з цим ризики. Оскільки тут ми говоримо про відкриту мережу, буквально кожен має доступ до однієї мережі, що тільки полегшує завдання зловмиснику.
Останні новини України:
Як покращити роботу камери в смартфоні, щоб фото було красивішим, ніж у iPhone
Як налаштувати щойно куплений смартфон, щоб він не глючив.
Як максимально зберегти заряд акумулятора на смартфоні?