/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F1%2Fb28f3675e6b1bb8717bbbe5f28245a2f.jpg)
"Укренерго" про ситуацію зі світлом в регіонах – де, крім Харкова, ще є проблеми
У Харкові діють графіки відключення світла. Також дещо обмежено електропостачання для промисловості в Дніпропетровській області.
У Харкові досі складна ситуація зі світлом, там ідуть відновлювальні роботи.
Про це заявив голова правління НЕК "Укренерго" Володимир Кудрицький в ефірі телемарафону.
Ситуація зі світлом у Харкові та області
"Сьогодні диспетчерський центр "Укренерго" також вів обмеження в цій області. Вони, оскільки вихідні, менше, ніж учора, але зберігаються", – сказав Кудрицький.
Де ще є проблеми
За його словами, після масованого ракетного удару минулої п’ятниці, 22 березня, енергосистема України майже оговталася (за винятком Харкова). Проте внаслідок нових атак є нові пошкодження – зокрема гідроелектростанцій.
"Через брак генерації на лівому березі Дніпра ми вчора були змушені вводити певні обмеження електроспоживання в деяких областях, щоб в Лівобережній частині України зберегти баланс у енергосистемі", – пояснив Кудрицький.
Також очільник "Укренерго" додав, що було дещо обмежено електропостачання промисловості в Дніпропетровській області, зокрема в Криворізькому енерговузлі. На Хмельниччині та Одещині на сьогодні обмежень немає.
Кудрицький закликав споживачів користуватися інформацією про стан енергосистеми, і зокрема можливі відключення, виключно з офіційних джерел – майданчиків в соцмережах "Укренерго", Міненерго, місцевих обленерго.
Мер Харкова Ігор Терехов повідомив, що російська масована атака по об'єктах енергетики у Харкові завдала серйозних руйнацій: зруйновані трансформаторні підстанції та ТЕЦ.
24 березня стало відомо, що після масованих російських атак у Харківській області запроваджують погодинні відключення електроенергії.
- РФ вдарила по Харкову новою модифікованою авіабомбою: в ОВА зробили тривожну заяву
- Проблеми зі світлом в Україні: оптимістичні прогнози відновлення енергосистеми під загрозою нових атак
- Харкову після блекауту не вистачає електропотужності: мешканців закликають вимкнути бойлери

