Обираємо готель: що важливо врахувати, щоб не натрапити на аферистів
Обираємо готель: що важливо врахувати, щоб не натрапити на аферистів

Обираємо готель: що важливо врахувати, щоб не натрапити на аферистів

Ви плануєте подорож і не знаєте, яке обрати житло? Вибір може здатися складним завданням, адже існує безліч варіантів: готелі, хостели, будиночки, оренда квартир чи кемпінг. Кожен із них має свої плюси та мінуси. Тому важливо правильно розставити пріоритети, щоб знайти комфортне місце, яке підійде саме вам.

Як відпочити так, щоб не натрапити на шахраїв — читайте далі.

Довіряйте підтвердженим ресурсам 

Перш ніж шукати помешкання, варто знайти надійні джерела, на яких буде лише актуальна інформація, від перевірених осіб. Це гарантує  безпечне бронювання.

Топ-5 найпопулярніших сайтів:

  1. Booking.com — відомий сервіс у всьому світі. Має широкий спектр розміщення на будь-який смак та бюджет. Серед функцій: перевірка наявності й резерв  номерів у режимі онлайн та безкоштовне скасування; гнучкі фільтри для пошуку вільних дат та цін; фотографії та відгуки.
  2. Airbnb — тут реально знайти повноцінну оселю або окрему кімнату. Орендодавці — місцеві жителі, з якими ви спілкуєтеся напряму.
  3. Hotels.com пропонує програму лояльності, яка дозволяє отримувати безкоштовні ночі проживання.
  4. Hostelworld — великий вибір хостелів, що недоступні на інших сторінках. Перш ніж обирати цей варіант, обов’язково прочитайте політику домівки.
  5. Couchsurfing — платформа, що об’єднує мандрівників та дозволяє ознайомитися з культурою і стилем життя місцевих.
Обираємо готель: що важливо врахувати, щоб не натрапити на аферистів

Читайте відгуки та дивіться рейтинги 

Туристи часто нехтують цим правилом, вважаючи, що воно не має ніякого значення. Однак саме така дія дає реальну та більш правдиву картину.

Читайте не лише позитивні, але й негативні відгуки. Це допоможе отримати уявлення про плюси та мінуси закладу. Один упереджений коментар не обов'язково означає, що готель поганий. Декому важливо, щоб панувала тиша, тоді як інші не звертають на це увагу.

Додаткові витрати

Уважно переглядайте, які послуги включені у вартість. Буває так, що дешевша пропозиція передбачає їх меншу кількість. Постільна білизна, рушники, сніданок — переконайтеся, що за це не вимагають ще одну плату. 

До речі, інколи у деяких європейських апартаментах, додатково просять  компенсувати витрати на Wi-Fi. 

Обираємо готель: що важливо врахувати, щоб не натрапити на аферистів

Зважайте на місце розташування

Віддаленість від центру міста може значно вплинути на ваші видатки. У багатьох столицях Європи, ціна проїзду в громадському транспорті зростає з кількістю зупинок. Це означає, що економія на житлі іноді може обернутися проти вас.

Звіряйтеся з онлайн-мапами 

Перш ніж прийняти остаточне рішення, рекомендуємо уважно вивчити маршрут до вашої оселі. Для цього можна скористатися вебкартами, а ще краще — прокласти шлях. Це дозволить  побачити, через яку місцевість  доведеться йти або їхати.

Віддавайте перевагу прямим та густонаселеним вулицям, щоб завжди мати можливість попросити допомоги. Таке планування дасть змогу зекономити час та подбати про безпеку.

Обираємо готель: що важливо врахувати, щоб не натрапити на аферистів

Страхування

Під час мандрівки може статися все, що завгодно. Медичне забезпечення покриває витрати на лікування, госпіталізацію, медикаменти та інші послуги, які можуть знадобитися під час перебування за кордоном.

Кемпінг 

Якщо вам до душі ночівля у наметах, то це однозначно економний варіант. Плануючи поїздку в такий спосіб, варто слідкувати за погодними умовами в країні, куди збираєтеся. Такий вид помешкання, зазвичай, дозволений у національних парках, спеціально відведених територіях або на приватних землях.

Поради для туристів з обмеженим бюджетом:

  1. Подорожуйте в міжсезоння. Ціни на номери та транспорт у цей період набагато нижчі.
  2. Бронюйте заздалегідь. 
  3. Готуйте їжу самостійно.
  4. Обирайте громадський транспорт. Найдешевший спосіб пересування у  більшості країнах.
  5. Шукайте безкоштовні розваги: музеї, художні галереї, парки, сади, пам’ятки архітектури та прогулянки містом.

Вибір місця проживання — це важлива частина планування подорожі. Визначте, скільки бюджету ви готові витратити на мандрівку. Відштовхуючися від цих деталей, вам буде легше організувати вихідні чи  відпустку. 

Раніше OBOZ.UA розповідав, як зібрати речі у мандрівку. 

Лише перевірена інформація в нас у Telegram-каналі OBOZ.UA та Viber. Не ведіться на фейки!

Джерело матеріала
loader
loader