Сир пармезан - це одним із найулюбленіших сирів гурманів, однак навіть вони почали відмовлятися від цього продукту після того, як дізналися про процес його виготовлення.
Відомо, що сир пармезан - це суміш молока та солі, як і більшість сирів, однак він також виготовляється із тваринного сичужного ферменту, який надходить із четвертої оболонки шлунка тварин. Зазвичай, його отримують у телят, кіз та ягнят. Цей фермент допомагає тварині перетравлювати молоко матері, передає видання Mirror.
Сичужний фермент є важливим інгредієнтом традиційного пармезану, однак це означає, що тварини повинні бути забиті, щоб сировари витягли цю речовину. Тож сир пармезан не вегетаріанський.
Пост про виготовлення пармезану у Мережі викликав багато реакцій читачів. Одні були в шоці від відкриття, а інші в розчаруванні через те, що люди не знали, що вони їдять.
Однак відомо, що зараз багато брендів, які виготовляють пармезан тепер використовують штучний сичужний фермент, а не справжній.
"Сичужний фермент не обов’язково має бути тваринного походження, є вегетаріанські варіанти, які працюють однаково. Але це правда, що вам доведеться перевірити це, щоб сказати, що це справді вегетаріанський", - пояснив читач.
Пармезан насправді є захищеним сиром і згідно з італійським та європейським законодавством ця назва є захищеним найменуванням походження.
The Daily Mirror
The Daily Mirror - британська національна щоденна газета у форматі таблоїд та є першим представником таблоїдної журналістики.
Газету заснував Альфред Хармсворт 2 листопада 1903 року. Спочатку Daily Mirror замислювалася як газета для жінок, що видається жінками, і мала стати "віддзеркаленням жіночого життя". Це не принесло успіху, тому Хармсворт вирішив зробити газету кольоровішою і з ширшим колом висвітлюваних питань, пише Вікіпедія.
Більше цікавих новин: