Компанія Rakuten Viber оновила функцію «Ідентифікація абонентів»
Компанія Rakuten Viber оновила функцію «Ідентифікація абонентів»

Компанія Rakuten Viber оновила функцію «Ідентифікація абонентів»

Користувачі месенджера на Android зможуть дізнаватися імена незнайомих абонентів під час вхідних дзвінків.

У месенджері «Вайбер» розширили функцію «Ідентифікація абонентів» в Україні. Окрім ідентифікації дзвінка як потенційно безпечного чи небезпечного через спам або шахрайство, застосунок зможе підказувати, кому саме належить невідомий номер, з якого телефонують. Про це повідомила пресслужба компанії Rakuten Viber.

Ім’я людини висвітлюватиметься на основі найбільш вживаного варіанту в контактній книзі інших користувачів застосунку. Після завершення виклику будуть запропоновані інші дії — набрати номер ще раз, повідомити про спам, розпочати чат і зберегти контакт.

Наразі оновлена функція доступна для 10% користувачів, а до кінця травня нею зможуть скористатися всі українці з Rakuten Viber на Android. Загалом можливість ідентифікації додали у 97 країнах. 

Користувачі Rakuten Viber з версії 22.7.0 можуть увімкнути ідентифікацію абонента в розділі «Виклики й повідомлення» (Додатково — Параметри — Виклики й повідомлення). Користувачі можуть увімкнути й вимкнути функцію на своєму пристрої та за потреби вимкнути ідентифікацію себе в інших людей. 

Зазначимо, що у вайбері вже доступні й інші функції для безпеки та приватності: наскрізне шифрування, двоетапна авторизація, захист важливих чатів PIN-кодом та повідомлення, які видаляються автоматично в заздалегідь визначений час.

Нагадаємо, у квітні в месенджері «Вайбер» реалізували нову функцію «Стислий виклад чату»із застосуванням технології штучного інтелекту ChatGPT. Нова функція аналізує від 5 до 100 непрочитаних повідомлень у груповому чаті та виокремлює з них ключові пункти в одне повідомлення. 

З березня у вайбері поступово розгортають нову функцію під назвою «папки», яка дає змогу впорядковувати чати й канали, найбільш актуальні для користувачів. 

Фото: Rakuten Viber

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
Долучитись
Теги за темою
Соцмережі
Джерело матеріала
loader
loader