Російські військові визначили для себе напрямки та розвинулися в них. Йдеться про роботизовані техніку, авіацію, ППО, модернізацію авіабомб, зауважив заступник командира 3-ї ОШБр Максим Жорін.
Українці недооцінили російських військових. За словами заступника командира третьої окремої штурмової бригади Максима Жоріна, на початку повномасштабного вторгнення ворог був слабшим, ніж зараз. Про це він повідомив в інтервʼю LIGA.net.
"Ми ж самі себе почали вводити себе в цей якийсь дивний стан, в мрії, замість того, щоб приземлитись до реальності", — сказав Максим Жорін.
Він наголосив, що на початку повномасштабного вторгнення росіяни були слабшими, ніж є сьогодні.
"І поки ми сміялися з цього, поки ми розважалися, мріяли про те, що завтра, післязавтра, два тижні — і все закінчиться. Цю маячню поки слухали від деяких людей, а росіяни в цей час адаптувалися, готувалися, вони модернізувалися", — пояснив він.
За словами Жоріна, наразі ЗС РФ — це інша армія, не та, яка почала повномасштабну війну. Зокрема, противник визначив для себе напрямки та розвивався в них. Так, росіяни суттєво розвинулися в роботизованій техніці, власній авіації, ППО, модернізовують авіабомби.
Крім цього, окупанти декілька разів міняли тактику й систему управління. Вони зрозуміли, що не зможуть одночасно вести ефективні наступальні дії на широкому фронту, а тому обирали напрямок та тиснули. Проте в них не було змін в плані піхоти, і їх це влаштовує. Замість навчання бійців, РФ витрачає кошти на створення й модернізацію власних ракет.
"Для нас небезпечно те, що, наприклад, по людях і по техніці вони будуть відчувати проблеми, а от що стосується ракет, авіаційних бомб — на сьогоднішній день їх в них їх більше ніж потрібно", — зауважив військовий.
Нагадаємо, 26 квітня тимчасово повірений у справах місії США при ОБСЄ Тімоті Ганвей повідомив, що російські військові застосовують в Україні тактику, як у Сирії. Йдеться про повторні атаки цивільних ракетами й авіацією.
13 березня у ЗМІ розповіли, що ЗС РФ планували використати на війні в Україні тактику "тисячі порізів", тобто багато маленьких операцій замість великих наступів. Проте російські військкори не вірять, що це можливо.