До слова, нещодавно вчені виявили стародавні губки, амонітові копроліти та дзьоби, проте найцікавішою знахідкою стала тендітна зірка віком 150 мільйонів років. Палеонтологам вдалося виявити абсолютно новий вид голкошкірих, якого смерть наздогнала в один із найцікавіших моментів життя – на півдорозі регенерації.
![Блогер купив загадкову коробку з яйцями: те, що з них вилупилось, здивує – приголомшливі кадри](https://thumbor.my.ua/k_cYRtJrnev57w7Z-YUzs2qHPQY=/800x400/smart/filters:format(webp)/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F52%2F11413d5b50ae0c4b939add7eb142853e.jpg)
Блогер купив загадкову коробку з яйцями: те, що з них вилупилось, здивує – приголомшливі кадри
Чоловік був вражений, коли нарешті побачив, що з'явилося з яєць. Він сильно боявся, що потомство не виживе у неприродному середовищі, але малюки вже добре освоїлися та швидко ростуть.
Блогер придбав коробку з яйцями невідомих рептилій
Натураліст використовував ліхтарик від телефону, щоб просвітити яйце та перевірити, чи є в ньому життя.
Побачив почервоніння форми, а це означає, що воно запліднене. Якщо добре придивитися, то можна побачити, що там видніється тулуб і хвіст,
— пояснив автор.
Блогер перевіряв яйця рептилії на світлі / Фото YouTube/BioLife
Блогер виявив, що в яйцях, на вилуплення яких він терпляче чекав, були пенангські гекони. Ці маленькі рептилії розвиваються від 8 до 10 місяців і живуть від 10 до 15 років, досягаючи розмірів 9 – 10 сантиметрів у довжину.
Цей вид геконів здатен розмножуватися без участі самців. Самки здатні стимулювати відкладання яєць, просто перебуваючи в безпосередній близькості до інших представників свого виду або навіть самі по собі. Ці гекони здатні виробляти клони неодноразово протягом свого життя, демонструючи унікальну і захопливу репродуктивну стратегію.
З яєць вилупилися пенангські гекони / Фото YouTube/BioLife
З розвитком малюків все добре
Ютюбер, який полюбляє знімати мініфільми про рептилій в домашніх умовах, боявся, що потомство не виживе в неприродному середовищі, але малюки добре освоїлися у невеликому тераріумі й харчуються цвіркунами та мухами. Загалом, блогер задоволений темпами їхнього розвитку.
Поки що немає жодних проблем. Сподіваюсь, так буде і надалі. Просто дивовижно, наскільки впевнено поводяться ці гекони, враховуючи їхній вік. Вони навіть не тікають, коли я беру їх на руки та годую мухами. Ось і закінчилася моя подорож!
– резюмував автор.
Як гекони вилуплювалися: дивіться відео
![loader](/files/images/preloader.gif)
![loader](/files/images/preloader.gif)