У «Телеграмі» тестують функцію фактчекінгу
У «Телеграмі» тестують функцію фактчекінгу

У «Телеграмі» тестують функцію фактчекінгу

Її помітили у бета-версії месенджера для смартфонів з операційною системою Android.

У бета-версії месенджері «Телеграм» для операційної системи Android виявили функцію фактчекінгу (перевірки інформації – ред.). Про повідомив автор каналу «Код Дурова», який розповідає про новинки у месенджері.

Наразі інформація про таку функцію офіційно не публікувалася.

Аналізуючи вихідний код, блогер зрозумів, що «Телеграм» має намір пропонувати урядам країн визначати агенства, котрі будуть займатися перевіркою достовірності публікацій.

Після впровадження функції, повідомлення, перевірені визначеними агенствами, що містять дезінформацію або створені з маніпулятивною метою, мають маркувати відповідними позначками. Самі ж користувачі на пряму не зможуть скаржитися на фейкові повідомлення, як це є у соцмережах «Фейсбук» та «Інстаграм».

  • Читайте також: Telegram проводить інформатаку на Signal, щоб дискредитувати месенджер, — ЦЕДЕМ
  • Читайте також: Анонімні телеграм-канали потрібно деанонімізувати, — Юсов

Фото: логотип месенджера «Телеграм» / Eyestetix Studio на Unsplash

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
Долучитись
Теги за темою
Соцмережі
Джерело матеріала
loader
loader