Образлива поразка: Костюк у драматичній грі поступилася першій ракетці Хорватії на Ролан Гаррос

Донна Векич – Марта Костюк 2:0 (7:5, 6:4)

Це був перший очний поєдинок між тенісистками. Він тривав майже 2 години, але, на жаль, закінчився перемогою хорватки у двох сетах, пише 24 Канал.

Векич дуже впевнено розпочала матч, вигравши п'ять стартових геймів. Українка після цього зробила заявку на гучний камбек, зрівнявши рахунок із трьома відіграними сетболами під час своєї серії.

Проте за рахунку 5:5 і 30:15 на своїй подачі Марта Костюк не змогла дотиснути суперницю й віддала гейм, а згодом і сет – 5:7.

У другій партії тенісистки двічі обмінювалися брейками, а вирішальним став дев'ятий гейм. Векич утретє в сеті зробила брейк, на що українка вже не змогла відповісти своїм, хоча й мала брейк-поінт.

Зазначимо, що протягом матчу Марта зробила два ейси при восьми подвійних помилках, реалізувала 5 з 15 брейк-поінтів та виграла 4 з 11 геймів на своїй подачі.

Нагадаємо, що на Ролан Гаррос в одиночному розряді продовжують змагатися дві з шести українок. Даяна Ястремська вже пробилася до 1/16 фіналу, а Еліна Світоліна у другому колі грає з Діан Паррі.