10 речей, які зроблять вас товстішими: від чого слід відмовитись, щоб зберегти форми
10 речей, які зроблять вас товстішими: від чого слід відмовитись, щоб зберегти форми

10 речей, які зроблять вас товстішими: від чого слід відмовитись, щоб зберегти форми

Вчені виявили, що ожиріння та хронічні захворювання можуть посилюватися через те, як ми облаштовуємо наші оселі та ставимося до життя. Однак, змінити це та покращити життя можна, якщо скористатись деякими простими порадами та внести кілька простих змін у власне середовище.

Тож, від чого слід відмовитись, щоб покращити здоров'я та схуднути? Про це розповіли в Eat This, Not That!

Позбавтесь від тригерних продуктів

Наявність у шафі пачки чипсів, цукерок або печива — це вагомий ризик зірвати свою дієту та програму здорового харчування. Позбавтесь від цих продуктів, щоб уникнути спокуси та набрати зайві калорії.

Не пропускайте забагато світла у спальню

Все більше досліджень показують зв'язок між хорошим сном і здоровою вагою. Нове дослідження в American Journal of Epidemiology виявило, що люди, які сплять в найтемніших кімнатах, мають на 21% менше шансів на ожиріння. Це пов'язано з мелатоніном, який регулює сон і сприяє схудненню.

Кавові звички

Після 10 ранку варто обмежити споживання кавових напоїв. Дослідження в Journal of Agricultural and Food Chemistry свідчить, що занадто багато кофеїну може призвести до резистентності до інсуліну і збільшення накопичення жиру. Крім того, коли о 3-й годині з'явиться спад енергії, краще вирушити на прогулянку або тренування для відновлення сил.

Гаджети у спальні

Чим більше гаджетів в спальні, тим вищий ризик ожиріння у дітей. Дослідження в Pediatric Obesity показало, що діти з електронними пристроями в кімнаті мають більшу ймовірність надмірної ваги.

"Не ті" люди

Ти те, що ти їси, але також і те, з ким ти спілкуєшся. Нові дослідження показують, що наші соціальні мережі впливають на наше здоров'я та вагу. Дослідження 2007 року виявило, що ймовірність ожиріння зростає на 57% якщо ваш друг страждає на ожиріння, тому важливо спілкуватися з активними та здоровими людьми.

Не той колір та розмір посуду

Замініть великі тарілки на менші. Такими чином, візуально вам буде здаватись, що порції достатні, а тому ви не будете переїдати, споживаючи рівно стільки, скільки вам дійсно потрібно. Крім того, дослідження з Корнельського університету продемонструвало, що колір посуду має вплив на те, скільки їжі ви зможете з'їсти. Зокрема, ті хто їв з білих тарілок, з’їдали на 22% більше за тих, хто їв з червоного посуду.

Фрукти в холодильнику

Чим далі від вас їжа, тим менше шансів її з'їсти. Саме тому не ховайте фрукти у холодильник, щоб завжди три мати їх у межах свого поля зору. Таким чином, ви зможете з’їсти їх вчасно, поки вони свіжі.

Висока температура у кімнаті

Зменшення опалення взимку може допомогти нам боротися з жиром на животі, поки ви спите. Таким чином ви стимулюєте організм використовувати власні запаси, щоб забезпечити тілу тепло, а тому можете худнути просто під час сну.

Тьмяне світло вранці

Люди, які недосипають та отримують менше сонячного світла вранці мають нижчу концентрацію лептину, гормону, який змушує нас відчувати себе ситими. Відкрийте штори та дайте собі насолодитись ранковим сонцем.

Забагато екранів

Телевізор здатен відволікати та затримувати людей навколо себе. Позбавтесь від нього, щоб менше часу проводити на кухні та не концентрувати на ньому увагу під час важливих справ.

РанішеOBOZ.UA розповів, з якими продуктами слід попрощатися, щоб почати худнути.

Підписуйтесь на канали OBOZ.UA в Telegram і Viber, щоб бути в курсі останніх подій.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті рекомендовані для загального інформаційного використання й не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти OBOZ.UA гарантують, що весь контент, який ми розміщуємо, публікується й відповідає найвищим медичним стандартам. Наша мета - максимально якісно інформувати читачів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань. Закликаємо не займатися самолікуванням, для діагностики хвороб та визначення шляхів їх радимо звертатися за консультацією лікарів.

Джерело матеріала
loader
loader