Зіркова українська легкоатлетка Магучіх виграла історичне золото чемпіонату Європи

Українка захистила звання чемпіонки.

У неділю, 9 червня, відбулися фінальні змагання у секторі для жіночих стрибків у висоту на чемпіонаті Європи з легкої атлетики у Римі.

Перемогу здобула зірка української легкої атлетики Ярослава Магучіх, яка із результатом 2.01 захистила титул чемпіонки Європи-2022, випередивши сербку Ангеліну Топіч (1.97) та показавши найкращий результат України в історії цього турніру.

Зазначимо, що бронзу виборола ще одна українка Ірина Геращенко (1.95). Це її найкращий показник у сезоні. Для України це друга та третя нагороди на нинішньому Євро.

Нагадаємо, 22-річна Ярослава Магучіх є бронзовою призеркою Олімпіади в Токіо, чемпіонкою світу в приміщенні, чемпіонкою Європи, срібним призером ЧС на відкритому повітрі та чемпіонкою Діамантової ліги.

Минулого року Магучіх принесла Україні першу за 10 років золоту медаль чемпіонату світу з легкої атлетики.

Магучіх є володаркою найкращого результату цього сезону, коли уродженка Дніпра взяла висоту 2,04 м на турнірі в Катарі.

Раніше повідомлялося про те, що українська легкоатлетка епічно виграла медаль чемпіонату Європи.