Лондон запропонував почати полювання за російським "тіньовим флотом" із нафтою, — ЗМІ
Лондон запропонував почати полювання за російським "тіньовим флотом" із нафтою, — ЗМІ

Лондон запропонував почати полювання за російським "тіньовим флотом" із нафтою, — ЗМІ

Велика Британія запропонувала Італії спільно вистежувати танкери-"привиди". Тільки такі жорсткі дії, впевнений глава МЗС, здатні зупинити російську військову машину.

Світова демократична спільнота має запровадити справді жорсткі санкції проти російських компаній і приватних осіб, які допомагають продовжувати війну проти України, забезпечуючи військову машину країни-агресора. Про це в інтерв'ю італійському виданню Corriere della Sera заявив глава МЗС Великої Британії Девід Кемерон.

Він зазначив, що Велика Британія оголошує про нові санкції, які не обмежуються "місцевими" або європейськими компаніями, а стосуватимуться багатьох, що працюють у багатьох країнах.

"Ми полюємо за ними по всьому світу", — наголосив Кемерон, зазначивши, що під обмеження потраплять компанії в Китаї, Туреччині, Киргизстані та Ізраїлі, які, на думку Лондона, постачають матеріали подвійного призначення для російської військової машини.

Крім того, Велика Британія запропонує Італії спільно вистежувати флот-"привид", який незаконно перевозить російську нафту.

Важливо Євросоюз застосує санкції до "тіньового флоту" Росії, — Bloomberg

"Щоразу, коли вони наближаються до італійського порту, я хочу переконатися, що їх блокують", — зазначив дипломат, додавши, що "ми будемо ганятися за грошима, нафтою, ми зупинимо газ, ми зупинимо кораблі".

У такий спосіб очільник Кремля Володимир Путін побачить, наголосив очільник МЗС, що європейські країни повністю підтримують Україну і роблять усе можливе, можливе, щоб припинити війну і показати російському лідеру всю дурість його дій.

Нагадаємо, "тіньові" судна, які транспортують підсанкційну російську нафту, регулярно заправляються з танкера, що перебуває на якорі поблизу шведського острова Готланд і належить компанії з Латвії.

Раніше Bloomberg з посиланням на звіт Міжнародного енергетичного агентства писав, що видобуток нафти в Росії залишається стабільним і в найближчі 5 років, незважаючи на обмежувальні заходи з боку Заходу, навряд чи щось зміниться.

Теги за темою
Росія санкції Італія нафта
Джерело матеріала
loader
loader