В Україні продовжені санкції проти бізнесменів Дмитра Фірташа та Павла Фукса, а також низки російських олігархів на десять років. Це обумовлено указом, підписаним Володимиром Зеленьским та опублікованим на сайті Офісу президента.
Санкції були запроваджені ще у червні 2021 року Радою національної безпеки і оборони. Тоді в РНБО пояснили їх запровадженням постачанням сировини до Росії. Вони були накладені також на ті підприємства, які безпосередньо афілійовані у військово-промисловий комплекс Росії, який використовує титан саме у військовій сфері.
У березні 2023 року співробітники СБУ і БЕБ проводили обшуки в офісах газорозподільних компаній, що входять до групи РГК Дмитра Фірташа. Тоді Бюро економічної безпеки повідомило про розслідування злочинної схеми маніпуляцій на газорозподільчих підприємствах.
- 14 липня Фірташ заявив, що втратив контроль над сєверодонецьким "Азотом". Наступного дня Служба безпеки спільно з БЕБ викрили масштабну схему розкрадання блакитного палива із газотранспортної системи України та повідомили про підозру Фірташу і топменеджменту його компаній. Обмеження застосували також і проти Павла Фукса через його причетність до незаконного отримання ліцензій на видобуток корисних копалин в Україні, зокрема щодо ситуації, пов'язаної з компанією "Голден Деррік".
- 15 серпня правоохоронці повідомили про підозри очільників Волиньгазу, Криворіжгазу та Чернігівгазу, які причетні до корупційних схем підсанкційного олігарха Дмитра Фірташа. У рамках провадження арештували активи бізнесмена на понад 7,4 млрд грн.