Не тільки краса, а й користь: навіщо стюардеси носять хустку на шиї
Не тільки краса, а й користь: навіщо стюардеси носять хустку на шиї

Не тільки краса, а й користь: навіщо стюардеси носять хустку на шиї

Хустка на шиї давно стала невід'ємною частиною образу стюардеси, але мало хто знає, що цей аксесуар необхідний не тільки для краси.

Стюардеси почали носити хустки ще в 1960-х. Через десятиліття людям вже складно уявити бортпровідниць без цього аксесуара, адже він став їхньою відмінною рисою. Про хустки на шиї стюардес розповідають автори каналу CTI Aviation School в Instagram.

Бортпровідниці часто носять хустки або шарфи як частину своєї уніформи з кількох причин. Однією з них є естетика та професійний зовнішній вигляд. Шарфи можуть надати уніформі стюардеси елегантності та вишуканості, сприяючи створенню витонченого та професійного образу.

Другим важливим фактором є брендинг та ідентифікація. Шарфи можуть стати частиною фірмового стилю авіакомпанії й допомогти пасажирам легко ідентифікувати бортпровідників, особливо в переповненому і завантаженому салоні.

Важливу роль також відіграє універсальність. Шарф — це аксесуар, який допомагає бортпровідницям адаптуватися до змін температури в літаку. Він може зігрівати в холодніших салонах або ж просто слугувати стильним аксесуаром, коли все добре.

У деяких випадках шарфи можуть мати функціональне призначення, наприклад, закривати шию для захисту від протягів або як запобіжний захід у разі надзвичайних ситуацій. Також ця деталь гардероба має і практичне значення, здатне врятувати життя пасажирів. Наприклад, у разі задимлення салону хустка може слугувати маскою, прикриваючи ніс або рот. Крім того, її можна використовувати як пов'язку в разі травм.

Важливо зазначити, що, хоча деякі авіакомпанії, як і раніше, включають шарфи в уніформу бортпровідників, практика і вибір уніформи може змінюватися в різних авіакомпаніях і з плином часу.

Раніше Фокус повідомляв, що блогер замовив приватний літак з одного міста в інше. Чоловік, який заплатив чималі гроші за невелику подорож, викликав ажіотаж у соцмережах. Багато людей не могли повірити, що за такий короткий час можна було витратити таку величезну суму.

Також стало відомо, що сотні людей живуть у фургонах у тіні будинків за мільйони фунтів. Міський дослідник Джо Фіш постарався показати всі сторони життя людей, які живуть у будинках на колесах. Загалом у "Місті караванів" перебуває близько 800 трейлерів.

Джерело матеріала
loader
loader