Чи працює інтервальне голодування: дослідження експертів
Чи працює інтервальне голодування: дослідження експертів

Чи працює інтервальне голодування: дослідження експертів

Час від часу набувають популярності дієти, які передбачають необхідність інтервального голодування. Як зазначають фахівці, кінцевий результат здебільшого однаковий - періодичне голодування сприяє зниженню ваги.

Водночас лікарі пояснюють, що періодичне голодування дійсно має значний негативний вплив на м’язову масу. Нещодавно в журналі JAMA було опубліковано дослідження, у якому розглядалося обмеження їжі та його вплив на схуднення як у чоловіків, так і у жінок, йдеться у матеріалі видання Eat This Not That.

Підкреслюється, що у дослідженні брали участь дві групи, причому обидві групи схудли, але дослідження показало, що група, яка брала участь у періодичному голодуванні, втратила більше, включаючи м’язову масу, яка не була виявлена в тих, хто дотримувався традиційного плану харчування.

Проте фахівці кажуть, що у дослідженні не згадується якість дієти чи фізична активність. Однак фахівці зазначають, що обидві групи отримали структурований план харчування.

Проведене дослідження справді показало, що періодичне голодування діє на втрату ваги, просто деякі результати не обов’язково були представлені належним чином, і дослідження, можливо, мало недоліки.

"Нам просто потрібні додаткові високоякісні дослідження, щоб краще зрозуміти, як найефективніше включити періодичне голодування у здоровий спосіб життя", - додають дієтологи.

Раніше OBOZ.UA повідомляв про методи інтервального голодування, які працюють на покращення вашої фігури.

Підписуйтесь на канали OBOZ.UA в Telegram та Viber, щоб бути в курсі останніх подій.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті рекомендовані для загального інформаційного використання й не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти OBOZ.UA гарантують, що весь контент, який ми розміщуємо, публікується й відповідає найвищим медичним стандартам. Наша мета - максимально якісно інформувати читачів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань. Закликаємо не займатися самолікуванням, для діагностики хвороб та визначення шляхів їх радимо звертатися за консультацією лікарів.

Джерело матеріала
loader