Харчові звички, що руйнують імунну систему: пояснення дієтологів
Харчові звички, що руйнують імунну систему: пояснення дієтологів

Харчові звички, що руйнують імунну систему: пояснення дієтологів

Для підтримання імунітету та здоров’я загалом важливо дотримуватися правильних харчових звичок. За словами експертів, продукти до свого раціону слід обирати ретельно, щоб не нашкодити організму.

Дієтологи назвали найчастіші помилки, які можуть підірвати роботу імунітету. Їх опублікувало видання eatthis.com.

Вживання надмірної кількості цукру

"Надмірне споживання цукру та простих вуглеводів може послабити функцію імунних клітин та загальну імунну систему", – пояснює доктор медичних наук Ліндсі ДеСото.

Вживання алкоголю

Щоб ваша імунна система працювала ефективно, зведіть споживання алкоголю до мінімуму. За словами Ліндсі, вживання понад 14 алкогольних напоїв на тиждень може пригнічувати імунну систему і призводити до серйозніших симптомів під час хвороби.

Вживання оброблених закусок

Шкідливі закуски, такі як чіпси та печиво, можуть негативно позначитися на вашому здоров’ї. Ці продукти містять велику кількість натрію, насичених жирів і цукру.

"Всі ці компоненти можуть спровокувати розвиток серцево-судинних захворювань і хвороб нирок, що призведе до хронічного запалення і підірве імунітет", – говорить лікар-дієтолог Леоніла Кампос.

Харчування фаст-фудом

Фаст-фуд також містить значну кількість шкідливих насичених жирів, часте споживання яких провокує запалення в органах. Дієтолог Ханна Бірн радить для ефективної роботи імунної системи краще уникати таких продуктів.

Вживання надмірної кількості солі

"Надмірне споживання натрію викликає високий кров'яний тиск і затримку рідини. Затримка рідини змушує нирки виводити надлишок натрію, що може зменшити здатність організму боротися з інфекціями", – каже Бірн.

Недостатнє споживання калорій

Неправильне харчування може мати серйозні наслідки для імунного здоров'я, так само як і недостатнє споживання калорій. Дієтолог Роксана Ехсані пояснює, що люди, які навмисно обмежують споживання їжі або мають розлади харчової поведінки, більш схильні завдати шкоди імунній системі.

Раніше OBOZ.UA розповів, як визначити, що ви залежні від вуглеводів.

Підписуйтесь на канали OBOZ.UA в Telegram та Viber, щоб бути в курсі останніх подій.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті рекомендовані для загального інформаційного використання й не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти OBOZ.UA гарантують, що весь контент, який ми розміщуємо, публікується й відповідає найвищим медичним стандартам. Наша мета - максимально якісно інформувати читачів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань. Закликаємо не займатися самолікуванням, для діагностики хвороб та визначення шляхів їх радимо звертатися за консультацією лікарів.

Джерело матеріала
loader
loader