Алкоголь — головна небезпека для серця: результати дослідження
Алкоголь — головна небезпека для серця: результати дослідження

Алкоголь — головна небезпека для серця: результати дослідження

Якщо жодна ваша зустріч із друзями не обходиться без келиха, а після роботи ви любите розслаблятись дивлячись улюблене шоу на Netflix з пляшкою пива, цілком можлива вам варто переосмислити свої звички. Зокрема, про це свідчить дослідження, яке було представлено на заході Heart Failure 2022 & World Congress of Heart Failure.

Вчені спостерігали за учасниками, які вживали алкоголь протягом близько 5 років, що дало змогу підтвердити взаємодію спиртного до захворювань серця. Про це повідомили в Eat This, Not That.

Варто зазначити, що зловживання спиртними напоями може пошкодити серцевий м'яз та погіршити здатність серця перекачувати кров, що може призвести до серцевої недостатності та інших проблем зі здоров’ям. Зокрема, спостереження за учасниками показало, що споживання понад 70 грамів алкоголю на тиждень підвищує ризик розвитку серцевої недостатності. Особливо це стосується тих, хто раніше був у групі низького ризику.

Автор дослідження, доктор Бетані Вонг, рекомендує уникати вживання алкоголю, щоб знизити ризик розвитку захворювань. Вона наголошує, що слід обмежити споживання до однієї пляшки вина на тиждень або зменшити вживання пива до 3 банок по 500 мл (4,5% алкоголю). Це допоможе мінімізувати шкоду, яку алкоголь може завдати серцю.

"Це дослідження додає до масиву доказів того, що необхідний більш обережний підхід до вживання алкоголю", — сказав Вонг.

РанішеOBOZ.UA розповів, від яких напоїв слід відмовитись.

Підписуйтесь на канали OBOZ.UA в Telegram і Viber, щоб бути в курсі останніх подій.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті рекомендовані для загального інформаційного використання й не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти OBOZ.UA гарантують, що весь контент, який ми розміщуємо, публікується й відповідає найвищим медичним стандартам. Наша мета - максимально якісно інформувати читачів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань. Закликаємо не займатися самолікуванням, для діагностики хвороб та визначення шляхів їх радимо звертатися за консультацією лікарів.

Джерело матеріала
loader
loader