Найгірші помилки у схудненні: експерт-психолог розкриває секрет
Найгірші помилки у схудненні: експерт-психолог розкриває секрет

Найгірші помилки у схудненні: експерт-психолог розкриває секрет

Процес втрати ваги сам по собі непростий, але психологічний аспект цього шляху може бути ще складнішим. Психолог та доктор філософії Гері Фостер випустив книгу, яка допоможе вам змінити своє мислення щодо схуднення.

Фахівець протягом своєї кар'єри вивчав психологію ожиріння та втрати ваги. За його словами, один фактор найкраще підходить для тих, хто прагне втратити вагу та покращити своє здоров'я. Детальніше про нього пише eatthis.com.

У своїй книзі "Зміна: 7 потужних змін мислення для тривалої втрати ваги" Фостер виділяє одну ілюзію, з якою багато людей розпочинають свій шлях схуднення.

"Усі зосереджуються на тому, що і як їсти. Я часто отримую запитання, наприклад: чи справді можна їсти бекон і худнути? Які продукти прискорюють метаболізм вранці? Люди хочуть, щоб їм сказали, що саме їсти", – каже автор книги.

Однак, за його словами, "важливий компонент – це ваше мислення".

Важливість мислення

Фостер стверджує, що кар'єра навчила його: коли ви фокусуєте втрату ваги навколо того, що їсти, а не що не їсти, це може допомогти вам досягти успіху або, навпаки, сприяти невдачі. Якщо ви вважаєте, що схуднення полягає у використанні сили волі та дисципліни, щоб уникати багатьох продуктів, які вам подобаються, але потім все ж таки їсте їх через стрес, зайнятість або важкий день, то ви створили ситуацію, де природно підводите себе.

Ключ до успіху

Фостер часто запитує на семінарах: "Який найважливіший інструмент для досягнення успіху на шляху до схуднення?". Багато учасників відповідають на це питання, наголошуючи на тому, що схуднення є важким процесом, або підкреслюють свої поточні недоліки, натякаючи, що вони не їдять достатньо здорової їжі або не займаються фізичними вправами настільки, як повинні.

Замість цього Фостер вважає, що найважливіший фактор для успіху у втраті ваги – це "співчуття до себе". Він пояснює, що це означає: "Вважати себе вартим піклування. Дивитися на невдачі не як на поразки, а як на можливості для навчання та зростання".

Дослідження щодо самоспівчуття та схуднення

Фостер посилається на "розширене дослідження", яке показує, що самоспівчуття є одним із найважливіших елементів збереження фізичної форми протягом тривалого часу. Він цитує Гері Беннетта, доктора філософії, професора психології та нейронауки в Університеті Дьюка та спеціаліста з лікування ожиріння.

Беннетт каже: "Пацієнти, які почуваються добре протягом тривалого періоду – чотири, п’ять, десять років – це ті, хто здатний застосувати на практиці навички самоспівчуття".

Раніше OBOZ.UA опублікував звички, які заважають схуднути. 

Підписуйтесь на канали OBOZ.UA в Telegram та Viber, щоб бути в курсі останніх подій.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті рекомендовані для загального інформаційного використання й не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти OBOZ.UA гарантують, що весь контент, який ми розміщуємо, публікується й відповідає найвищим медичним стандартам. Наша мета - максимально якісно інформувати читачів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань. Закликаємо не займатися самолікуванням, для діагностики хвороб та визначення шляхів їх радимо звертатися за консультацією лікарів.

Джерело матеріала
loader
loader