Найпоширеніша помилка у приготуванні вівсянки: про що йдеться
Найпоширеніша помилка у приготуванні вівсянки: про що йдеться

Найпоширеніша помилка у приготуванні вівсянки: про що йдеться

Вівсянка не тільки ситна, але й дуже універсальна та поживна. Якщо ви коли-небудь варили вівсяну кашу на плиті, можливо, помітили одну неприємну річ – коли вогонь занадто сильний, на поверхні утворюється липка плівка.

Вона виглядає як прозорий шар і може бути липкою на дотик. Це дуже поширене явище, пише eatthis.com.

"Я ніколи не знаю, що з цим робити. Іноді ця плівка стає хрусткою і потріскує, я просто кидаю це в компост. Одного разу я спробувала її, і вона була солодкуватою. Це мене турбує, бо порушує текстуру моєї вівсянки. Чи це означає, що я готую її неправильно? Більшість вівсянок, які я бачу на фото, ніколи не мають такого", – пише користувач Reddit.

Користувач додає, що використовувала сталеві сорти вівса, і майже завжди дотримується інструкцій на упаковці, додаючи лише коричневий цукор та сіль до води.

Двоє користувачів відповіли, що ймовірно причина в розчинній клітковині у вівсі, яка утворює плівку на поверхні. Клітковина розчиняється у воді, але якщо овес вариться занадто довго або на дуже високій температурі, це може впливати на процес.

"Спробуйте варити овес трохи менше або не залишайте його на плиті занадто довго, якщо вам не подобається така текстура", – радить інший користувач.

Саме розчинна клітковина спричиняє цю плівку, але ми знаємо одне – це не шкідливо. Тож наступного разу, коли готуєте овес, зменшіть вогонь і не залишайте його на плиті надто довго.

Раніше OBOZ.UA опублікував продукти, які надовго залишають відчуття ситості.

Підписуйтесь на канали OBOZ.UA в Telegram та Viber, щоб бути в курсі останніх подій.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті рекомендовані для загального інформаційного використання й не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти OBOZ.UA гарантують, що весь контент, який ми розміщуємо, публікується й відповідає найвищим медичним стандартам. Наша мета - максимально якісно інформувати читачів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань. Закликаємо не займатися самолікуванням, для діагностики хвороб та визначення шляхів їх радимо звертатися за консультацією лікарів.

Джерело матеріала
loader
loader