Катерина Кирсенко створила театральний чат-бот, який відстежує квитки на вистави у київських театрів. Особливість Ostap у тому, що він може сповіщати про квитки, які щойно з’явилися у продажу, розповіла авторка Mezha.Media.
Ідея створити театрального чат-бота з'явилася у неї саме через бажання отримати квитки на вистави, які зацікавили. У січні Катерина написала технічне завдання, а з лютого розпочалося тестування бота. Втілити ідею їй допоміг колега-розробник.
«Ми раді співпраці з театрами й відкриті для того, щоб допомогти їм полегшити навантаження на сервери чи покращити технічну інфраструктуру. Аби це допомогло розвитку театру і бажанню людей ходити на вистави», — сказала Катерина Кирсенко.
За п’ять місяців роботи на чатбот підписалося 2,5 тис. людей. Ostap відстежує вистави у Театрі імені Франка, Молодому, Театрі на Подолі. У планах додати Театр «Золоті ворота», Академічний театр Оперети, Театр драми й комедії на лівому березі та інші.
- Читайте також: Олексій Гнатковський розповів про моду на театр, кінець епохи акторів та важливість сексу в індустрії
Нагадаємо, наприкінці травня у Києві презентували відновлений журнал «Український театр».
Перший випуск «Українського театру» складається з трьох тематичних частин: відгуки експертів на театральні прем’єри в Україні 2021–2022 років, про нинішні проблеми й тенденції в українському театрі та статті театрознавців, написані в перші місяці повномасштабної російської агресії.
Пілотний випуск журналу має 500 примірників на 174 сторінки. Вартість видання — 300 грн. Усі кошти будуть спрямовані на підготовку та друк наступних випусків. Придбати журнал можна через редакцію, написавши їй у соцмережах.
- Читайте також: YouControl: У 2023 році найбільше доходів серед національних театрів отримав Театр опери та балету імені Т. Шевченка
Фото: театральний чатбот Ostap / телеграм
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.